Airsoft L96 upgrade – doporučené kroky

V dnešním článku se podíváme na záležitost pro opravdové airsoftové fajnšmekry. Odstřelovací pušky typu L96 patří mezi to nejlepší, čímž se jakožto sniper můžete na bojovém hřišti ohánět. Správně zvolený upgrade potom může výkon této krásky vyzvednout až do takřka nebeských výšin. V naší vyškovské Airsoft opravně vám jsme schopni vylepšit jakoukoliv zbraň, airsoft L96 upgrade pro nás tedy rozhodně nepředstavuje velkou neznámou. Čtěte dál a dozvíte se od nás pár tipů, které byste při tuningu pušky L96 měli vzít na vědomí.

airsoft L96 upgrade

Bez vylepšení pružiny se pořádný airsoft L96 upgrade neobejde

Základní sety určené pro airsoft L96 upgrade se nejčastěji skládají z pružiny, hybridního pístu a trnu. Patrně není pochyb o tom, že se pružina jakožto stěžejní vnitřní díl podílí největší měrou na celkovém výkonu každé odstřelovací pušky. Se stoupající sílou pružiny, resp. její reálnou tuhostí, tedy roste také úsťová rychlost zbraně, zvyšuje se její výkon i maximální dostřel. S instalací nové pružiny se nicméně musí pokaždé postupovat nadmíru opatrně – příliš silná pružina má tendenci nadměrně zatěžovat ostatní slabší díly a ve výsledku tak vaši zbraň kompletně znehodnotit. Právě proto je třeba dbát také na soustavné vylepšování jiných vnitřních dílů, v prvé řadě již zmíněného pístu a trnu. Hybridní píst slouží ke kompresi vzduchu ve válci, při střelbě je pružinou tlačen vysokou rychlostí dopředu a jde tudíž o extrémně zatěžovanou součástku. Trn potom zabraňuje pružině ve vyskočení z mechanismu a usnadňuje její rotaci. Investujte proto do silnějšího, lehčího pístu a kvalitního ocelového trnu, aby se s rostoucím výkonem vaší L96 prodlužovala i její životnost.

Hlaveň – prostá, ale nepostradatelná

Přejít ->

Mezi stěžejní aspekty airsoft L96 upgrade řadíme rovněž vylepšení hlavně. V souvislosti s ní se často setkáváme s mylnou představou, že větší přesnosti a delšího dostřelu lze docílit především prodloužením hlavně. Jde o poměrně závažný omyl, neboť nepřiměřeně dlouhá hlaveň může mít na zbraň účinek právě opačný. Přesnost částečně vylepšíte zmenšením vnitřního průměru hlavně, docílíte tak i odhlučnění střelby. Podstata správného tuningu tohoto dílu nicméně spočívá především v co nejkvalitnějším materiálu hlavně i kuliček a také v pravidelném čištění hlavně. Vyměňte tedy nekvalitní hliník za nerezovou ocel, investujte do kvalitních a prověřených kuliček a nezapomínejte čistit hlaveň jemnými materiály, aby se nezanášela a podávala tak dlouhodobě co nejlepší výkony.

Zdokonalte svůj hop-up mechanismus pro lepší přesnost a dostřel

Pokud jste při pořizování vaší odstřelovací pušky sáhli spíše po levnější variantě např. čínské výroby, měli byste v rámci airsoft L96 upgrade sáhnout také po vylepšení celého hop-up mechanismu. Zejména hop-up komora u levných modelů rozhodně nedosahuje kdovíjakých kvalit, proto se nebojte poradit s odborníkem a nechejte si v rámci razantního zvýšení přesnosti pušky nainstalovat kompatibilní komoru vyšší kvality. Také vylepšená hop-up gumička má lví podíl na celkové přesnosti a maximálním dostřelu zbraně.

V neposlední řadě lze zmínit rovněž spoušťový mechanismus, který vám po vhodném vylepšení bude při střelbě klást minimální odpor a poradí si i s vylepšenou, silnější pružinou.

Kvalitní upgrade a řada dalších služeb za skvělou cenu, to je Airsoft opravna!

V tomto krátkém článku vám samozřejmě nejsme schopni vyjmenovat všechny vnitřní součástky, které můžete do airsoft L96 upgrade zahrnout. Možností je zkrátka znatelné množství, proto uděláte nejlépe, když se o podrobných aspektech plánovaného upgradu pobavíte osobně s odborníkem na slovo vzatým. Technici v naší Airsoft opravně vám jsou za každých okolností ochotni poskytnout cenné rady, připomínky i odpovědi na jakékoliv dotazy. Navštivte tedy naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se můžete podrobněji seznámit s širokým spektrem služeb nabízených Airsoft opravnou a rovnou nás zde kontaktujte pomocí jednoduchého online formuláře. I vaší odstřelovačce můžeme poskytnout prvotřídní péči, proto neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

 

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *