Airsoft M4 AimTop AEG upgrade celokov – podrobnosti

Hrajete airsoft a vlastníte některý z mnoha modelů elektrické útočné pušky typu M4? Chtěli byste si svou palnou krásku nechat vylepšit, ale nejste si jisti, který servis vám zajistí ty nejkvalitnější služby včetně zbraňového upgradu a navíc vám dokáže poskytnout řadu užitečných rad? Potom jste na správné adrese! Airsoft opravna ve Vyškově by mohla být právě tím servisem, který hledáte. V tomto krátkém článku máte možnost dozvědět se o airsoft M4 AimTop AEG upgrade celokov i celkové činnosti Airsoft opravny mnohem více. Neváhejte tedy a pokračujte ve čtení!

Airsoft M4 AimTop AEG upgrade celokov

Kvalitní díly, výkon a životnost zbraní, to jsou naše priority

Na samém počátku je potřeba se rozmyslet, jakým způsobem vylepšení své zbraně provedete. Můžete se např. rozhodnout pro komplexní upgrade v rámci objemnější jednorázové investice, kdy je většina starých vnitřních dílů vyměněna za nové a silnější takřka na jeden “zátah”. Opačnou variantou je tzv. postupný upgrade, v rámci něhož dochází při každém otevření zbraně (např. při servisní údržbě) k výměně alespoň některých nejslabších dílů. Taková možnost sice trvá o poznání déle, pro řadu hráčů se ovšem může jednat o finančně přijatelnější variantu. Ať už si pro airsoft M4 AimTop AEG upgrade celokov zvolíte jakoukoliv cestu, buďte si jisti, že se v našich dílnách pokaždé snažíme nejenom navýšit výkon zbraní, ale také prodloužit jejich životnost. Jedině takový upgrade zbrani skutečně prospěje a naopak ji neznehodnotí. Kvalitu před výkonem upřednostňujeme i při výběru náhradních dílů, kterých máme na skladě opravdu velký dostatek. A které díly si v Airsoft opravně můžete nechat vylepšit?

Nejprve utahujeme, potom vylepšujeme

Přejít ->

Prvotním krokem tuningové procedury po otevření zbraně je zpravidla utěsnění všech nezbytných součástek s klíčovým vlivem na celkový výkon zbraně. Tohle platí zejména pro vzduchotechniku, která se skládá z válce, pístu, jejich hlav a trysky – pamatujte, že bez správně fungujícího a dokonale utěsněného systému vzduchotechniky vám k lepšímu výkonu nepomůže ani sebelepší pružina. K upgradu pružiny, jejíž označení udává úsťovou rychlost zbraně, tedy přistupujeme až po utěsnění vnitřního mechanismu zbraně. Pamatujte, že se jedná o základní výkonový díl, který tudíž musí být s ostatními vnitřními součástkami naprosto kompatibilní, aby se tyto díly vzájemně nepřetěžovaly a nedocházelo tak k postupnému znehodnocování zbraně. Podle našich zkušeností nemá valného smyslu pořizovat si příliš drahé pružiny, spíše doporučujeme pružinu jednou za rok až dva roky pravidelně vyměňovat.

Co dalšího by výkon vaší M4 mohlo pozitivně ovlivnit?

Rozhodnete-li se svěřit svou palnou krásku do péče Airsoft opravny, můžete se spolehnout, že naši zkušení technici dohlédnou na plnou kompatibilitu nově instalovaných dílů se zbytkem vaší zbraně. Nezáleží tedy, zda vaše M4 pochází od oblíbeného výrobce AimTop nebo se honosí kteroukoliv jinou značkou – nedělá nám problém konkrétní díl vyhledat na našem skladu, případně jej dodatečně doobjednat u dodavatele. Vaše elektrická útočná puška typu M4 jistě ocení instalaci výkonnější elektroniky zahrnující motorek, spínací kontakty a akumulátor. V případě pořízení silnější pružiny nebo vysokorychlostního motoru byste rozhodně měli zvážit investici do kvalitních ocelových převodových kol, jejichž opomenutí by se vám rozhodně nemuselo vyplatit. Pro vylepšení přesnosti a maximálního dostřelu zbraně také popřemýšlejte nad instalací kvalitní hlavně, vyrobené nejlépe z nerezové oceli a v neposlední řadě nepodceňte ani koupi dražších kuliček, v ideálním váhovém rozmezí 0,25 – 0,30 g.

Airsoft M4 AimTop AEG upgrade celokov od nás můžete získat i vy!

Již devátým rokem zajišťuje vyškovská Airsoft opravna svým zákazníkům prvotřídní servis v oblasti oprav a renovací zbraní, jejich údržby, upgradu, profesionálních nástřiků nebo také krátkodobého pronájmu. Ujišťujeme vás, že s mírou nabytých zkušeností nás airsoft M4 AimTop AEG upgrade celokov rozhodně nemůže zaskočit. Navštivte proto naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se o službách nabízených Airsoft opravnou i stanoveném ceníku můžete dozvědět bližší informace a kde máte rovněž možnost nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Opravy i upgrade zbraní jsou naším denním chlebem, posláním i radostí – přesvědčte se o tom třeba ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *