Airsoft oprava – svěřte svou zbraň do dobrých rukou

Hrajete airsoft a potřebujete opravit zbraň? V tom případě ji svěřte do těch nejlepších rukou, které naleznete v dílnách vyškovské Airsoft opravny! Náš servis se dlouhodobě těší výbornému renomé u airsoftové komunity po celé České republice, ať už díky široké nabídce a vysoké kvalitě poskytovaných služeb nebo třeba přátelskému individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Můžete si tak být jisti, že pro nás airsoft oprava vaší palné krásky nebude představovat sebemenší problém. Pokud vás tyto úvodní řádky zaujaly, pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

airsoft oprava

Apocalypse war scene

Ať už vlastníte jakoukoliv zbraň, její airsoft oprava nás rozhodně nezaskočí

Airsoft oprava či renovace útočné pušky, odstřelovačky nebo ruční pistole patří mezi nejčastější náplň naší každodenní práce. Zkušení technici v našich dílnách si dovedou poradit s nejrůznějšími druhy technických závad, stejně tak však zbraním často provádějí klasickou údržbu, ať už mluvíme o čištění, promazání vnitřního mechanismu, kontrole funkčnosti a opotřebení zbraně nebo výměně poškozených vnitřních dílů. Náhradních součástek máme na skladě skutečně velké množství, jenom zřídka se nám tedy stává, že by daný díl zrovna nebyl k dispozici (a pokud přeci, ihned jej doobjednáváme). Bližší informace o případné opravě či údržbě vaší zbraně získáte vyplněním poptávkového formuláře. V odpovědi vám technik nastíní, jaké úkony bude airsoft oprava ve vašem případě obnášet, a také přibližný termín jejího dokončení.

Zdokonalte svou zbraň zevnitř i navenek!

Přejít ->

Není to však pouze airsoft oprava zbraní nejrůznějších druhů, jimiž se v Airsoft opravně den co den zabýváme. Součástí naší specializace je rovněž zbraňový upgrade, prostřednictvím něhož jsme schopni navýšit výkon vašeho miláčka až o 165%. Pokaždé se přitom snažíme nejenom navýšit výkon zbraně, ale také prodloužit její životnost, aby daná vylepšovací procedura zbraň ve výsledku skutečně zdokonalila a naopak ji neznehodnotila. S tím souvisí mj. použití těch nejkvalitnějších náhradních dílů, u nichž zároveň za každých okolností dbáme na jejich kompatibilitu se zbytkem vnitřního mechanismu. V neposlední řadě můžeme vedle upgradu vnitřní výbavy vaši zbraň vylepšit i navenek, a to profesionálním maskovacím nástřikem! I zde je pro nás kvalita na prvním místě, proto počítejte s tím, že se naše nástřiky nesloupnou ani v těch nejdeštivějších podmínkách, díky čemuž se vaše zbraň stane takřka neviditelnou. Díky Airsoft opravně své soupeře na hřišti zkrátka převálcujete!

V Airsoft opravně vás kvalitní airsoft oprava rozhodně nezruinuje

Svou zbraň nám můžete doručit osobně na vyškovskou pobočku nebo jednoduše zaslat poštou, ideálně v originálním obale a složeném stavu (stejné možnosti se vám nabízí i po dokončení opravy). Za prvotní rozebrání zbraně technikem a analýzu jejího stavu si účtujeme pohodových 179 Kč a teprve poté vzniká přesná finanční analýza, kterou obratem schvalujete. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. V Airsoft opravně se o cenách bavíme otevřeně ještě před započetím samotné opravy, nemusíte se tedy obávat, že by vás na závěrečném vyúčtování čekalo nepříjemné překvapení v podobě jakkoliv přemrštěné částky. Vaše airsoft oprava může navíc být dokončena dříve než za standardní dobu sedmi pracovních dní. Za různě vysoké příplatky totiž našim zákazníkům nabízíme exkluzivní služby v podobě přednostního vyřízení zakázky, a to do třech dnů (+ 50 %), do druhého dne (+ 100 %) nebo rovnou na počkání do několika hodin (+ 300 %). Taková nabídka se již opravdu vyplatí!

Svěřte svou krásku do našich rukou. Nebudete litovat!

Každá airsoft oprava, údržba, upgrade či maskovací nástřik je pro nás denním chlebem, povinností i radostí. Za devět let své existence si Airsoft opravna dokázala získat tisíce spokojených zákazníků, kteří se k nám moc rádi vracejí. Na našich webových stránkách airsoftopravna.cz se o veškerých službách poskytovaných Airsoft opravnou máte možnost dočíst podrobnější informace a také nás zde lze kontaktovat prostřednictvím zmíněného online formuláře. Postarejte se o to, aby airsoft oprava vaší palné krásky byla svěřena do rukou skutečných odborníků. Ozvěte nám v Airsoft opravně ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *