Airsoft opravna rychle a kvalitně

V životě každého airsoftového nadšence nastane čas od času situace, kdy je skutečně nezbytné uložit svou palnou krásku do servisní péče profesionálním technikům. Ať už vaše zbraň nutně potřebuje opravit nastalou závadu, chcete si ji nechat upgradovat či nastříkat, sháníte možnost dočasného pronájmu nebo jednoduše plánujete uložit svou zbraň k rutinnímu servisu, pak vám rychlou a kvalitní péčidokáže poskytnout naše Airsoft opravna. Na následujících řádcích máte možnost se o námi nabízených službách dozvědět více.

Běžná servisní údržba? Bez problému.

Buďte si jisti, že vaši airsoftovou zbraň dáme do pořádku. Zkušeným technikům v našich dílnách nedělá sebemenší problém provést zbrani klasickou údržbu, vyměnit poškozené díly nebo třeba prodloužit její životnost. Zbraň nám nejlépe zašlete či přineste v originálním obalu a ve složeném stavu. Termín dokončení opravy je ovlivněn rychlostí doručení zbraně, počtem momentálně vyřizovaných objednávek a také přístupem k náhradním dílům. Těch má Airsoft opravna sice dostatečně velké zásoby, ovšem může se stát, že konkrétní díl zrovna k dispozici mít nebudeme – v takovém případě daný díl ihned objednáváme.

Rychlý a kvalitní airsoft tuning

Přejít ->

Je-li vaším zájmem navýšit výkon své zbraně až o 65 %, je vám Airsoft opravna rovněž plně k dispozici. Možností, jak zbraň zdokonalit, je opravdu mnoho. Nejkvalitnější upgrade je v každém případě ten, který zvýší výkon zbraně i její životnost. Z toho důvodu neponechávejte při plánování tuningu nic náhodě a důkladně se o svých plánech poraďte s našimi zkušenými odborníky. Veškeré vnitřní díly zbraně musí být vzájemně přizpůsobené a kompatibilní s pružinou, která představuje stěžejní součást zbraně ovlivňující její výkon i obecnou funkci. Dbáme přitom na výběr těch nejkvalitnějších dílů, aby zbraň neznehodnotily a ve výsledku její výkonnost a dlouhodobou životnost skutečně navýšily. Kromě toho si u nás můžete nechat provést profesionální trvanlivý nástřik, díky němuž při akci splynete s okolím a ještě své palné krásce dodáte elegantní šmrnc.

Kolik to všechno stojí?

S cenami našich služeb a časovým horizontem jejich dokončení se to má následovně. Za 179 Kč provedeme odborné otevření zbraně, zjistíme její stav, popř. určíme nastalou závadu, a pořídíme fotodokumentaci. Na základě tohoto šetření teprve vzniká přesná kalkulace potřebných úkonů a jejich ceny, kterou vy sami obratem schvalujete. Hodinová sazba technika, která se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15 minutových blocích, činí 429 Kč. Po dokončení práce vám technik zašle na email podrobný rozpis úkonů, náhradních dílů a cen. Obvyklá lhůta dokončení zakázky je sedm pracovních dnů, přičemž si však můžete připlatit za podstatné urychlení opravy své zbraně. Naše Airsoft opravna vám nabízí servis do tří dnů s 50% příplatkem, do druhého dne se 100% příplatkem a dokonce rovněž na počkání, a to s 300% příplatkem. Pokud tedy chcete držet opravenou či zrenovovanou zbraň ve vlastních rukách již po pár hodinách, jsme schopni a ochotni učinit maximum pro přednostní vyřízení vaší objednávky.

Airsoft opravna na telefonu i webu

Zachytila-li Airsoft opravna vaši pozornost a rádi byste tak využili některou z výše popsaných nabízených služeb, neváhejte nahlédnout na web Airsoftopravna.cz, kde se s naší činností můžete seznámit blíže. V případě vážného zájmu o služby našich techniků, kteří osobně ručí za veškeré odvedené zakázky, nás můžete kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře – v odpovědi na něj vám technik rovnou nastíní potřebné úkony při opravě i přibližný termín jejího dokončení. Rádi vám zodpovíme jakýkoliv dotaz a domluvíme se s vámi na konkrétních a spravedlivých parametrech vaší objednávky. Airsoft opravna vás zaručeně nezklame.

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře
 1. David Filčák napsal:

  Dobrý den potřeboval bych opravit mojí Air soft zbraň manuální kámoš mi utrhl natahování pro odstřelovačky u M4 , mám nějak rozbitý zaměřování a hodně se mi zasekává

  • David Filčák napsal:

   mohl bych se zeptat kolik by mě mohla vyjít oprava mé Air soft zbraně M4 odstřelovací zbraně přesný název si nepamatuji děkuji za pomoc 🙂

 2. Pavel Vlach napsal:

  Dobrý den, prosíme o popsání problému na náš email. Bohužel bez přesného popisu nedokážeme odhadnout cenu opravy. Ideální by bylo zbraň doručit na naši prodejnu ve Vyškově. Tým AO.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *