Airsoft opravna Vyškov – zasíláme po celé ČR

Ať s airsoftem teprve začínáte nebo se již považujete za ostříleného matadora, v rámci péče o svou zbraň se patrně nevyhnete pravidelné či alespoň občasné návštěvě servisu. V takovém případě vás pochopitelně nejspíš zajímá, zda vám daný servis je schopen poskytnout kvalitní služby za přijatelné ceny, bez ohledu na místo vašeho bydliště. Domníváme se, že Airsoft opravna ve Vyškově by mohla být právě tím, co hledáte. Přichystali jsme si pro vás proto krátký článek, v němž se o námi nabízených službách, ceníku i způsobu zadání objednávky můžete dozvědět mnohem více.

Airsoft opravna

Opravy, upgrade či nástřiky, Airsoft opravna dá vaší zbrani tu nejlepší péči

Potýkáte se s nenadálou závadou na vaší zbrani? Pro nás žádný problém, v našich dílnách jsou opravy a renovace zbraní na denním pořádku. Zbraním rovněž poskytujeme pravidelnou údržbu, v rámci níž je vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme jejich funkčnost a opotřebení, popř. vyměníme poškozené díly. Běžnou součástí naší činnosti je dále zbraňový tuning, díky němuž může výkon vaší palné krásky vzrůst až o 65 %. Naši zkušení technici při upgradu využívají vysoce kvalitní díly, které zároveň musí být plně kompatibilní se zbytkem vnitřních dílů každé zbraně – jedině tak jsme schopni docílit toho, aby výkon zbraně nevzrostl na úkor její životnosti a ve výsledku tak celá procedura zbraň neznehodnotila. A to stále není všechno. Kromě oprav a upgradu může Airsoft opravna vaší zbrani poskytnout také profesionální nástřik, pomocí něhož docílíte dokonalého maskování, aniž byste se museli jakkoliv obávat jeho sloupnutí.

Je pro vás Vyškov příliš daleko? Vše se dá vyřídit pomocí pošty!

Přejít ->

Kromě prvotřídní kvality nabízených služeb dbá Airsoft opravna také na jejich snadnou dostupnost zákazníkům po celé České republice a dokonce i mimo ni. Zbraň nám můžete doručit osobně přímo na pobočku ve Vyškově nebo nám ji odeslat poštou (ideálně v originálním obale a složeném stavu). Jeden z našich techniků ji po převzetí otevře, zjistí její stav, případně nastalou závadu a celý úkon fotograficky zdokumentuje. Teprve na základě této analýzy vznikne přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Pokud bychom náhodou zjistili, že by oprava neměla být z jakéhokoliv důvodu realizována (např. že by nebyla rentabilní), zbraň složíme do původního stavu a vrátíme vám ji. Pro opravenou zbraň si opět můžete přijet na pobočku nebo vám ji na přání zašleme poštou. Vše pokaždé poctivě zabalíme a každý balík pojistíme, navíc spolupracujeme pouze s ověřenými dopravci – určitě se tedy nemusíte obávat ztráty balíku po cestě.

Kolik peněz vás naše služby budou stát?

Také díky příznivým cenám se Airsoft opravna u svých zákazníků těší tak vysoké oblibě. Za prvotní rozebrání zbraně a analýzu jejího stavu u nás zaplatíte skvělých 179 Kč. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. Připomínáme, že se o cenách se svými zákazníky bavíme vždy otevřeně – přesný odhad ceny celé zakázky se od nás tedy dozvíte ještě před samotným započetím servisní procedury. Pokud si hotovou zbraň necháte zaslat domů poštou, budete si muset připlatit za poštovné a balné, konkrétně 79 Kč u Zásilkovny a GLS a 115 Kč u České pošty (49 Kč potom činí dodatečný příplatek za platbu dobírkou). A pokud potřebujete zaslat zbraň do jiného státu? I za takových okolností vám je Airsoft opravna schopna vyhovět, tuto službu vám jednoduše naúčtujeme individuálně.

Airsoft opravna ve Vyškově, to je ověřená kvalita za skvělou cenu

Pokud jsme tímto článkem zachytili vaši pozornost, budeme rádi, když navštívíte naše webové stránky airsoftopravna.cz. Můžete se zde blíže seznámit s ceníkem a veškerými službami, které Airsoft opravna poskytuje a také nás rovnou kontaktovat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Již devátým rokem sbírá Airsoft opravna u airsoftové komunity z celého Česka pozitivní ohlasy za kvalitní airsoft servis i vstřícný přístup svých zaměstnanců. Neváhejte proto a napište nám ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *