Airsoft půjčovna – jak si půjčit zbraň

Jestliže si chcete vyzkoušet airsoft nebo potřebujete náhradní zbraň, protože vaši máte v opravně, je nejlepší si zbraň vypůjčit. A jak to udělat? Pomůže vám airsoft půjčovna. Přečtěte si, jak postupovat při vypůjčení zbraně, na jak dlouho si můžete zbraň půjčit, co budete potřebovat za doklady, jaká pravidla je potřeba dodržovat a jaké typy zbraní si například můžete zapůjčit.

Jak si půjčit airsoft zbraň

Airsoft půjčovna nabízí půjčování airsoftových zbraní, a to jak na airsoftových akcích, tak i zákazníkům, kteří zbraň chtějí pro vlastní akce. Snaží se vyhovět také těm, kteří mají své airsoft zbraně v opravě. První je potřeba airsoft půjčovnu kontaktovat, navštívit přímo provozovnu nebo airsoft akci, které se účastní. V půjčovně vám ukážou, jaké zbraně mají k dispozici. Můžete si je také prohlédnout na jejich webových stránkách. Poté, co si vyberete zbraň, musí pracovníci půjčovny zkontrolovat váš občanský průkaz. Důvod je prostý – i když jde o airsoft zbraň, tak se ze zákona stále jedná o zbraň. Poté s vámi airsoft opravna podepíše jednoduchou smlouvu o zápůjčce a vybere od vás vrátnou zálohu, která činí 1500 Kč. V případě, že jste ale zákazník airsoft opravny a potřebujete náhradní zbraň po dobu opravy, tak skládat vrátnou zálohu nemusíte.

Na jak dlouho si můžete airsoft zbraň vypůjčit?

Přejít ->

Airsoft půjčovna nabízí vypůjčení airsoft zbraně na jeden den za 429 Kč. Tuto možnost zákazníci většinou využívají na airsoftových akcích, kterých se airsoft půjčovna účastní nebo je sama pořádá. Takže si před začátkem akce zbraň půjčíte a na konci akce ji zase vrátíte. Dále si můžete airsoft zbraň zapůjčit na tři dny za 849 Kč. Navíc si ji můžete půjčit v pátek a vrátit ji až v pondělí. Pokud si chcete airsoft zbraň půjčit na delší dobu než jsou tři dny, tak je cena individuální a bude vám vyčíslena až po zhodnocení vašich požadavků. Airsoft půjčovna bere ohled také na to, zda máte svou zbraň v airsoft opravně. Cena zapůjčení zbraně bude pro vás v tom případě také individuální.

Jaké zbraně má airsoft půjčovna k dispozici?

Jakou zbraň si můžete půjčit? Například airsoft zbraň M4, která je celokovová a v černém provedení. Funguje na elektriku a můžete ji využít na střední až delší vzdálenosti. Kuličky vhodné pro tuto zbraň by měly mít maximálně 0,28 g, spíše 0,25 g. Dále si můžete vypůjčit model AKS 74U. Tato zbraň má celokovové zpracování a její předpažbí je vyrobeno ze dřeva. Je to velmi realistická kopie ruské útočné pušky AK74U. Je nejvhodnější na venkovní akce, jelikož už v základu dosahuje výkonu až 130 m/s.

Snad vám tento článek přiblížil, jak postupovat, jestliže si chcete půjčit airsoft zbraň. V případě potřeby vám airsoft půjčovna ve všem ráda pomůže a vyhoví. Přejeme vám příjemnou zábavu.

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *