Airsoft pujčovna ve vašem okolí

Ať už se považujete za ostříleného hráče airsoftu nebo s tímto sportem naopak nemáte valné zkušenosti a rádi byste si ho nanečisto vyzkoušeli, jistě uvítáte možnost krátkodobého pronájmu vysoce kvalitních elektrických pušek za výhodnou cenu. Airsoft opravna ve Vyškově svým zákazníkům již devátým rokem poskytuje širokou škálu servisních služeb, mezi něž se řadí také zákazníky oblíbená airsoft pujčovna. Nemusíte přitom nutně být z Vyškova a jeho okolí, abyste na naše služby snadno dosáhli… čtěte dál, chcete-li se o možnostech pronájmu zbraní v Airsoft opravně dozvědět více!

Airsoft pujčovna

Pronajměte si naši zbraň na den nebo celý víkend za skvělé ceny!

Naše airsoft pujčovna provozuje pronájem zbraní nejčastěji po dobu jednoho nebo tří dnů. S první možností se setkáte zpravidla na akcích, které sami pořádáme nebo kterých se účastníme – zbraň si jednoduše vyzvednete na začátku akce a po jejím skončení nám pušku zase odevzdáte. Jde tak o ideální příležitost zakusit airsoft na vlastní kůži nebo si danou zbraň „osahat“ ještě před případným zakoupením, navíc za pouhý zlomek její nákupní ceny. Pokud máte v plánu zúčastnit se větší akce, není problém pronajmout si naši zbraň na celý víkend – pušku si u nás vyzvednete v pátek odpoledne a vrátit ji můžete až v pondělí. Takové férové tři dny po našem! A na kolik peněz vás tyto služby v Airsoft opravně přijdou? Za jednodenní zápůjčku si účtujeme 429 Kč, za třídenní potom skvělých 849 Kč. Taková airsoft pujčovna zkrátka jen těžko hledá konkurenci!

Kvalita, vstřícný přístup a flexibilita, to je vyškovská airsoft pujčovna

Přejít ->

Jelikož se podle zákona jedná o zbraně, budeme po vás před samotným pronájmem požadovat kontrolu občanského průkazu, podepsání jednoduché smlouvy o zápůjčce a také složení vratné zálohy ve výši 1500 Kč. Tu vám však odpustíme v případě, že jste si do servisních služeb Airsoft opravny uložili svou vlastní zbraň a v mezičase za ni budete potřebovat náhradu. Za takových okolností se s vámi rovněž domluvíme na individuální výši ceny za pronájem. A pokud snad budete mít zájem o zapůjčení zbraně na dobu přesahující tři dny, nedělá nám problém jít nad rámec základní nabídky – naše airsoft pujčovna s vámi podmínky takového pronájmu jednoduše opět domluví na individuální bázi. Vše u nás záleží na rozumné domluvě, naši ochotní technici se vám tedy budou v každém případě snažit vyhovět, bude-li to v jejich silách.

Ty nejlepší AEG pušky k zapůjčení jedině v Airsoft opravně

A které kousky vám tedy vyškovská airsoft pujčovna může nabídnout? Pro milovníky osvědčené klasiky zde máme elektrickou útočnou pušku typu M4 v černém celokovovém provedení. Díky úsťové rychlosti až 430 FPS (130 m/s) je zbraň ideální pro boj na střední až delší vzdálenosti. Vzhledem k jejímu výkonu doporučujeme při střelbě používat kuličky o hmotnosti 0,25 g, nejvýše pak 0,28 g. Skuteční fajnšmekři potom bezesporu ocení velmi odolnou realistickou kopii ruské útočné pušky AK74U, která zaujme především malými rozměry, celokovovým zpracováním a dřevěným předpažbím. Již v základu tato kráska dosahuje nadstandardního výkonu 130 m/s, proto si jí dosyta užijete při akcích ve venkovních prostorách.

Ať už bydlíte kdekoliv, airsoft pujčovna vám bude vždy nablízku

Pokud v okolí vašeho bydliště nemáte dostatek kvalitních půjčoven airsoftových zbraní, nezoufejte: Airsoft pujčovna ve vyškovské Airsoft opravně bezesporu naplní vaše očekávání, aniž byste se na naši pobočku museli dostavit osobně – stačí se s námi domluvit a vše můžeme vyřešit prostřednictvím poštovních zásilek. Pokud vás tento článek zaujal a rádi byste se dozvěděli více také o dalších službách poskytovaných Airsoft opravnou, neváhejte a navštivte naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde nás rovnou můžete kontaktovat prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře. Těšíme se na spolupráci s vámi, ozvěte se nám proto ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *