Airsoft pujcovna Vyškov – zbraň zašleme do 24 hodin

Milujete airsoft, rádi byste s přáteli strávili víkend plný airsoftových přestřelek, ale potřebujete si nutně půjčit zbraň? Ať už pro to máte jakékoliv důvody, v naší vyškovské Airsoft opravně se vašim potřebám pokusíme za všech okolností vyhovět. Zbraň vám naše airsoft pujcovna může zapůjčit na den, tři dny nebo dle individuální domluvy i na delší časový úsek, v případě zájmu jsme potom schopni vám ji zaslat poštou, a to nejpozději do druhého dne. Chcete se o možnostech a také cenách naší půjčovny dozvědět více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!

Airsoft pujcovna

Airsoft pujcovna, to je střelecká zábava na víkend za přijatelnou cenu

Jak již bylo řečeno, v základní nabídce si u nás lze zvolit zapůjčení připravené zbraně na jeden den, a to zejména na akcích, které sami pořádáme nebo kterých se účastníme. V takovém případě si zbraň vyzvednete před zahájením akce a vrátíte na jejím konci. Pokud se však chystáte na větší akci a svou vlastní zbraň momentálně nemáte u sebe, může vám naše airsoft pujcovna pronajmout některou z nabízených zbraní rovnou na tři dny – lze si ji tedy vyzvednout v pátek, po celý víkend s ní na bojišti kosit soupeře a zbraň vrátit až v pondělí. Co se týče cen, jedná se z naší strany o skutečně velkorysou nabídku – za pronájem zbraně na jeden den si účtujeme 429 Kč, u druhé možnosti tato částka činí 849 Kč.

Chtěli byste si zbraň vypůjčit na delší dobu? Není problém!

Přejít ->

Uvedeným základním ceníkem, naše airsoft pujcovna a její možnosti, zdaleka omezeny nejsou. Na základě domluvy jsme ochotni pronajmout vám zbraň na delší časový úsek, než jsou tři dny – v takovém případě bude cena za zapůjčení stanovena individuálně. Stejným způsobem při domlouvání ceny postupujeme i v případě, že jste si k nám uložili svou vlastní zbraň na opravu a potřebujete tak dočasně zbraň náhradní. Airsoft pujcovna poskytuje zákazníkům Airsoft opravny i další výhodu – zatímco při běžném zapůjčení je zákazník povinen složit vratnou zálohu 1500 Kč, při pronájmu náhradní zbraně z důvodu probíhající opravy v Airsoft opravně zálohu skládat nemusíte. V každém případě je však před zápůjčkou potřeba předložit občanský průkaz a podepsat s námi jednoduchou smlouvu o pronájmu.

Airsoft pujcovna vám poskytne osvědčené mašiny vysoké kvality

A jaké zbraně vám airsoft pujcovna může poskytnout k zapůjčení? První možností je elektrická M4 černé barvy, z kovového materiálu. Díky úsťové rychlosti až 430 FPS (130 m/s) je zbraň ideální na střední až delší vzdálenosti, vzhledem k jejímu výkonu potom doporučujeme používat kuličky o hmotnosti 0,25 kg, nejvýše 0,28 kg. Pokud byste si raději zapůjčili zbraň vhodnou do venkovních prostor, nabízíme vám jako druhou možnost realistickou kopii ruské útočné pušky AK 74U. Ta zaujme především malými rozměry, celokovovým zpracováním s dřevěným předpažbím a také již v základu nadstandardním výkonem 130 m/s.

Zbraň k vám vyšleme do druhého dne – poté již jen čekáte na doručení poštou!

Pokud vás tento článek zaujal a v případě zájmu byste se rozhodli zapůjčit si zbraň právě u Airsoft opravny, rádi vám ji přichystáme na naší vyškovské pobočce již následující pracovní den. Na základě vašeho přání a individuální domluvy, jsme však rovněž ochotni zaslat vám ji do 24 hodin poštou – v takovém případě pouze připlácíte za poštovné a balné. Domluvě jsme nakloněni a v Airsoft opravně si doopravdy zakládáme na individuálním a vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi. Chcete-li se o službách našeho servisu dozvědět více, navštivte webovou stránku airsoftopravna.cz, kde nás můžete rovnou kontaktovat pomocí nezávazného online formuláře. Airsoft pujcovna je zde k vašim službám již devátým rokem, využijte jich proto ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *