Airsoft půjčovna – vyzkoušejte kvalitní zbraně za zlomek ceny

Začal vás zajímat svět airsoftu, ale ještě jste nedostali možnost si tento vzrušující sport vyzkoušet, natož si pořídit vlastní zbraň? Nebojte, rozhodně v takové situaci nejste první ani poslední. Máme pro vás návrh – domluvte se s kamarády, kteří by byli ochotni si s vámi na zkoušku zahrát a pronajměte si u nás na jeden nebo tři dny kvalitní zbraň dle vašeho výběru. Airsoft půjčovna fungující v rámci vyškovské Airsoft opravny vám tuto službu může bez problému poskytnout za zlomek kupní ceny podobné zbraně. Zachytili jsme vaši pozornost? Čtěte dál a dozvíte se víc!

Airsoft půjčovna

M4 nebo „ákáčko“, airsoft půjčovna nabízí ty nejkvalitnější kousky

Předně vás možná zajímá, jaké typy zbraní vám naše airsoft půjčovna vůbec může poskytnout. Výběr je možná skromný, ale z naší zkušenosti naprosto dostačující pro potřeby drtivé většiny zákazníků. Nabízíme vám tak např. černou elektrickou pušku M4 v celokovovém provedení, která je díky úsťové rychlosti až 430 FPS (130 m/s) ideálním kouskem pro boj na střední až delší vzdálenosti. Vzhledem k výkonu zbraně doporučujeme užívat kuličky o hmotnosti 0,25 kg, nejvýše 0,28 kg. Druhou možností je potom velmi odolná realistická kopie ruské útočné pušky AK 74U. Ta zaujme především malými rozměry, celokovovým zpracováním a dřevěným předpažbím. Již v základu puška dosahuje nadstandardního výkonu 130 m/s, díky němuž jde rozhodně o zbraň vhodnou do venkovních prostor.

Kolik peněz za pronájem zbraně si airsoft půjčovna účtuje?

Přejít ->

Jednodenní pronájem některé z nabízených zbraní poskytujeme zpravidla na námi pořádaných akcích, kdy si zbraň vyzvednete na začátku akce a vrátíte na jejím konci – za takové zapůjčení u nás zaplatíte skvělých 429 Kč. Pokud snad plánujete akci většího rozsahu, máte rovněž možnost pronajmout si zbraň rovnou na tři dny. V takovém případě si ji můžete vyzvednout v pátek odpoledne, během celého víkendu s ní kosit soupeře jednoho po druhém a až v pondělí nám ji vrátit. Jde o takové férové tři dny po našem, a to za parádní cenu 849 Kč. Ať už jste tedy úplný začátečník, který chce v prvé řadě zakusit radost z poctivé airsoftové hry, nebo byste si jednoduše danou zbraň před samotnou koupí rádi na vlastní kůži prověřili, naše airsoft půjčovna vám takový zkušební pronájem nabízí za skutečně výhodných podmínek (kupní cena námi nabízených zbraní se běžně pohybuje okolo 4 tisíc).

Máte v naší opravně uloženou zbraň? Zapůjčíme vám náhradní bez zálohy!

Není tajemstvím, že naše airsoft půjčovna myslí v bohaté míře také na pokročilé airsoftové hráče, zasloužilé vlastníky zbraní a především naše zákazníky. Nedělá nám kupříkladu problém pronajmout vám zbraň na dobu delší než uvedené tři dny – v takovém případě cenu stanovujeme individuálně. To samé platí pro zákazníky Airsoft opravny, kteří v našem servisu momentálně mají uloženou svou vlastní palnou krásku a rádi by si u nás mezitím vypůjčili zbraň náhradní. Tito zákazníci mimoto nejsou povinni skládat vratnou zálohu ve výši 1500 Kč, kterou jinak před samotným pronájmem běžně vyžadujeme. Protože i u našich airsoftových modelů M4 a AK 74U jde ze zákona o zbraně, potřebujeme při každé výpůjčce zkontrolovat váš občanský průkaz a podepsat s vámi jednoduchou smlouvu o pronájmu. Po formálních náležitostech je však již zbraň (dočasně) jenom vaše!

Airsoft půjčovna a její technici se těší na spolupráci s vámi

Jak je patrné z předchozích řádků, vyškovská airsoft půjčovna poskytuje pronájem kvalitních zbraní všem zájemcům o airsoft bez ohledu na míru jejich zkušeností. Potřebujete-li vyzkoušet nabízené modely nebo jen zakusit radost ze hry, navíc za přijatelnou cenu, obraťte se na nás – v rámci individuální domluvy jsme schopni vyhovět vesměs každému rozumnému požadavku. O servisních službách Airsoft opravny, mezi něž se řadí i popisovaná airsoft půjčovna, se můžete dozvědět bližší informace na webu airsoftopravna.cz, kde máte rovněž možnost nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. Můžete tak učinit třeba ještě dnes – budeme se těšit!

 

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *