Airsoft servis – kvalita za rozumnou cenu

Ať už se považujete za airsoftového profesionála nebo airsoft naopak provozujete spíše rekreačně, určitě vás zajímá, kde můžete sehnat kvalitní airsoft servis, který navíc příliš neublíží vaší peněžence. Domníváme se, že by vás v takovém případě mohla zaujmout nabídka služeb Airsoft opravny ve Vyškově. Vaší zbrani můžeme poskytnout všechny myslitelné procedury, od běžné opravy po profesionální maskování. Chcete-li se o našich službách dozvědět více, neváhejte a pokračujte ve čtení!

airsoft servis

Opravy, renovace a údržba, to je airsoft servis v Airsoft opravně

Primárním a nejčastějším úkolem pro náš airsoft servis je oprava airsoftových zbraní a jejich renovace. Ať vaši palnou krásku postihne nenadálá závada nebo zkrátka nefunguje tak, jak byste si představovali, naši zkušení technici ji zaručeně dají do pořádku. Stejně tak můžete služby Airsoft opravny využít pro běžnou údržbu – vaši zbraň vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení a vyměníme poškozené díly. Náhradních dílů máme v naší vyškovské dílně dostatečně velké zásoby, pokud však náhodou konkrétní díl momentálně není k dispozici, ihned jej doobjednáváme. Kvalitní airsoft servis za žádných okolností nešidíme, na to se spolehněte!

Zdokonalte svou zbraň zevnitř i navenek!

Přejít ->

V Airsoft opravně se však zdaleka nezaměřujeme pouze na běžné opravy a údržbu. Náš airsoft servis obnáší také vylepšování a tuning airsoftových zbraní, kdy na vaše přání nahrazujeme starší vnitřní díly novými a silnějšími. Naši technici tak ovšem vždy činí s ohledem na sílu pružiny zbraně, aby všechny díly byly vzájemně přizpůsobené a požadovaný upgrade tak zbrani ve výsledku skutečně prospěl. Stojíme si totiž za tím, že kvalitní upgrade musí navýšit výkon zbraně i prodloužit její životnost. Zbraňový tuning se v našich dílnách každopádně neomezuje pouze na vnitřní výbavu zbraně – vaší palné krásce jsme schopni poskytnout také profesionální nástřik přesně dle vašich představ! Můžete tak s klidem v srdci odhodit nepraktického hejkala a opatřit svou zbraň vysoce kvalitním, originálním maskováním, s téměř nulovým rizikem sloupnutí. Airsoft servis u nás nabývá mnoha podob, za každých okolností se však snažíme co nejvíce vyhovět představám každého zákazníka.

V Airsoft opravně se o cenách bavíme otevřeně

Pojďme se však nyní pobavit o tom nejpodstatnějším, totiž o ceně. Každou zbraň naši technici ihned po převzetí otevřou, zjistí její stav, vyhledají nastalé závady a vše poctivě zdokumentují. Za tento prvotní úkon si účtujeme skvělých 179 Kč a teprve na základě této analýzy je stanovena přesná finanční kalkulace celé zakázky, kterou obratem schvalujete. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina s následným účtováním po 15-minutových blocích. Znovu však připomínáme, že se přesný odhad odpracovaných hodin od nás dozvíte předem. Opravenou zbraň si můžete vyzvednout osobně na naší pobočce nebo vám ji v případě zájmu zašleme zpět poštou – v takovém případě zaplatíte za poštovné a balné 79 Kč nebo 115 Kč, a to v závislosti na zvoleném dopravci (příplatek za platbu dobírkou navíc činí 49 Kč). Takový airsoft servis bychom si klidně nechali líbit!

Kvalitní airsoft servis za rozumnou cenu můžeme poskytnout i vám

Vyškovská Airsoft opravna se o své početné zákazníky stará již devátým rokem, přičemž jejími dílnami doposud prošlo bezmála 3800 kusů zbraní ze všech koutů České republiky. Pokud vás tento článek zaujal a uvažujete o tom, že byste se i vy zařadili po bok tisíců spokojených zákazníků Airsoft opravny, navštivte naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se s námi nabízenými službami i ceníkem můžete seznámit podrobněji a také nás rovnou kontaktovat prostřednictvím nezávazného online formuláře. Ať už jde o opravu, upgrade nebo nástřik, vždy se vyplatí své představy konzultovat s odborníky na slovo vzatými – ti naši vám ochotně poskytnou cenné rady i odpovědi na jakékoliv případné dotazy. Neváhejte tedy a využijte náš airsoft servis ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *