Airsoft upgrade – vylepšení za rozumnou cenu

Máte rádi airsoft? Jste pravidelným a dychtivým hráčem, ale myslíte si, že by vám k lepším výsledkům pomohla výkonnější zbraň? V tom případě zapomeňte na koupi zbraně nové a dražší a místo toho investujte do upgradu své stávající zbraně, která má potenciál výkonnostně překonat i mnohem dražší kousky. V naší vyškovské Airsoft opravně se specializujeme mj. právě na airsoft upgrade, který se kromě vysoké kvality vyznačuje také přijatelnou cenou. Zajímá vás, jakým způsobem k vylepšování zbraní přistupujeme a které díly nejčastěji upgradujeme? Veškeré odpovědi vám poskytne tento krátký článek, proto neváhejte a pokračujte ve čtení.

airsoft upgrade

Airsoft upgrade u nás neupřednostňuje výkon před kvalitou

Možností, jak zbraň zdokonalit, je poměrně mnoho. Můžete se např. rozhodnout pro komplexní upgrade v rámci větší jednorázové investice, kdy je zapotřebí nahradit většinu starých vnitřních dílů novými a výkonnějšími, které však musí být vzájemně přizpůsobené, aby se navzájem neopotřebovávaly a šetřily pružinu. Druhou možností je naopak postupný upgrade, kdy je pár nejslabších dílů vyměněno při každém rozdělání zbraně, např. servisní údržbě. Takový proces je určitě zdlouhavější, avšak pro mnohé zákazníky finančně přijatelnější a mnohdy lze při něm lépe odhadnout vhodnost nových dílů, určených k navýšení výkonu zbraně. Nejkvalitnější airsoft upgrade je podle nás ten, který navýší výkon zbraně a současně prodlouží její životnost. Naši technici proto dbají na to, aby nové vnitřní díly přespříliš nenamáhaly používanou pružinu, ani ostatní důležité součástky a zbraň tak ve výsledku neznehodnotily.

Nejdůležitější díly určené pro airsoft upgrade

Přejít ->

Esenciálním vnitřním dílem, který se na celkovém výkonu zbraně podílí největší mírou, je bezesporu pružina. Při upgradu pružiny hledí naši technici především na parametry její reálné tuhosti a z ní vyplývající úsťové rychlosti (běžně uváděné v m/s), která je hlavním ukazatelem výkonu zbraně. Přílišnou roli u nás přitom nesehrává značka nebo cena pružiny, ale spíše její stáří, opotřebovanost, počet závitů, použitý materiál a kompatibilita pružiny s ostatními vnitřními díly. Dalším důležitým komponentem pro airsoft upgrade je vzduchotechnika, skládající se z trysky, válce, pístu a jejich hlav. Vězte, že bez funkční a správně těsnící vzduchotechniky vám k dobrému výkonu nepomůže ani sebekvalitnější pružina. Ve výčtu vnitřních dílů, které u nás běžně prochází airsoft upgrade procedurou, by se dalo ještě dlouho pokračovat (zmínit můžeme ložiska, převodová kola, elektroinstalaci, motor atd.) – s vylepšením jakékoliv součástky vám však, více než tento stručný text, nejlépe poradí technik při osobní konzultaci.

Kolik peněz u nás za airsoft upgrade zaplatíte?

Přesuňme se raději k orientačnímu ceníku za služby provozované Airsoft opravnou. Po převzetí doručené zbraně provede jeden z našich zkušených techniků analýzu a fotodokumentaci jejího stavu. Teprve na základě tohoto úkonu, za nějž si účtujeme skvělých 179 Kč, provedeme přesnou finanční kalkulaci celé zakázky, kterou obratem schvalujete. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. Ještě jednou připomínáme, že přesný odhad odpracovaných hodin se od nás dozvíte předem, nemusíte se tedy bát neblahého překvapení při závěrečném vyúčtování – o ceně zakázky se v Airsoft opravně bavíme otevřeně. Pokud si hotovou zbraň necháte zaslat domů poštou, počítejte navíc se zaplacením poštovného a balného (79 Kč u GLS a Zásilkovny, 115 Kč u České pošty).

I vaší zbrani můžeme poskytnout kvalitní a spolehlivý airsoft upgrade!

Stojíme si za tím, že každý airsoft upgrade je zapotřebí důkladně promyslet, aby vaší zbrani skutečně prospěl. Nebojte se tedy zamýšlené vylepšení konzultovat s našimi odborníky, kteří vám ochotně poskytnou cenné rady a zodpoví veškeré dotazy. Kontaktní formulář, pomocí něhož nám lze zaslat nezávaznou poptávku, stejně jako podrobnější informace o službách nabízených v Airsoft opravně naleznete na webové stránce airsoftopravna.cz. Chcete-li získat kvalitní airsoft upgrade i další servisní úkony za maximálně rozumnou cenu, neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

 

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *