Airsoft upgrade zbrane – buďte lepší než ostatní

Baví vás airsoft a rádi byste udělali maximum pro dosažení co nejlepších výsledků? Potom se určitě poohlížíte po možnostech, jak co nejlépe vaši zbraň vylepšit, abyste mohli na hřišti kosit soupeře ještě efektivněji než doposud. Airsoft opravna ve Vyškově je oblíbeným airsoftovým servisem s dlouholetou tradicí, který se mimo řadu jiných služeb specializuje právě na airsoft upgrade zbrane jakéhokoliv typu, značky či provedení. Pokud chcete být na bojišti lepší než ostatní hráči a rádi byste si nechali svou palnou krásku zdokonalit opravdovými odborníky, je tento krátký článek určen právě vám. Neváhejte tedy a pokračujte ve čtení!

airsoft upgrade zbrane

Upřednostnění výkonu před kvalitou se nemusí vyplatit

Možností, jak zbraň zdokonalit, je celá řada. Můžete se např. rozhodnout pro variantu komplexního upgradu, který obnáší výměnu většiny vnitřních dílů najednou v rámci objemnější jednorázové investice. Airsoft upgrade zbrane však může být proveden také postupně po jednotlivých dílech, kdy jsou s každým otevřením zbraně (např. při servisní údržbě) vyměněny alespoň nejslabší součástky. Takový zbraňový tuning sice trvá o poznání déle, pro mnoho hráčů však může z finančního hlediska představovat přijatelnější variantu. V Airsoft opravně dbáme v prvé řadě na kvalitu náhradních dílů a jejich kompatibilitu s ostatními vnitřními díly, zejména s danou úrovní pružiny. Nejkvalitnější upgrade podle nás nejenom navýší výkon zbraně, ale současně prodlouží její životnost. Naši zkušení technici se postarají o to, aby vaše palná kráska opustila Airsoft opravnu zdokonalená po všech stránkách, tím si buďte jisti!

Pořádný airsoft upgrade zbrane musí zahrnovat pružinu i vzduchotechniku

Přejít ->

Již jsme zde zmiňovali pružinu, která by jakožto hlavní výkonový díl neměla chybět v žádné kvalitní upgradové proceduře. Cílem každého hráče je přirozeně nainstalovat do zbraně co nejsilnější pružinu (tj. takovou, díky které zbraň získá co nejvyšší úsťovou rychlost), která však musí být zároveň plně kompatibilní s ostatními vnitřními díly, aby nedocházelo k jejich vzájemnému přetěžování a tím pádem znehodnocování zbraně. Silnější pružinu je navíc vhodné nainstalovat až jako poslední krok celého tuningu – předtím doporučujeme provést perfektní utěsnění všech stěžejních součástek (píst, hop-up komora, mechabox atd.) a vylepšit na pružinu navázané díly, zejména vzduchotechniku. Ta se skládá z válce, pístu, jejich hlav a trysky, přičemž byste při pořizování těchto komponentů neměli kombinovat výrobce, aby si díly udržely kompatibilitu. Pokud je systém vzduchotechniky špatně funkční a není výborně utěsněn, nepomůže vám k lepšímu výkonu ani sebelepší pružina, proto upgrade těchto drobných součástek v žádném případě nepodceňte.

Hlaveň, převodová kola nebo elektronika, i to je airsoft upgrade zbrane

Airsoft upgrade zbrane typicky obnáší také pořízení kvalitnější hlavně. Slovo “kvalitnější” nepoužíváme náhodou – k vyšší přesnosti a delšímu dostřelu vám totiž nepomůže ani tak prodloužení či zúžení hlavně, ale zejména materiál, z něhož je tento díl vyroben. Zapomeňte tedy na levný hliník a investujte raději do hlavně zhotovené z kvalitní nerezové oceli, stejně jako do kvalitnějších kuliček v ideálním váhovém rozmezí 0,25 – 0,30 g. Šetřit se vám nevyplatí ani na převodových kolech, obzvlášť rozhodnete-li se do zbraně nainstalovat silnější pružinu nebo výkonnější motor – v takovém případě rozhodně sáhněte po ocelových kolech. Majitelé elektrických útočných pušek by v neposlední řadě měli zvážit rovněž vylepšení elektronické výbavy svého miláčka, tedy motoru, spínacích kontaktů a akumulátoru. Za každých okolností však myslete na kompatibilitu a životnost zbraně!

Svěřte svou zbraň do péče Airsoft opravny – nebudete litovat!

Pochopitelně se nám v takto stručném článku nepodaří obsáhnout všechny vnitřní díly vhodné ke zdokonalení ani jiné aspekty airsoftového tuningu. Je proto již zcela na vás, abyste každou zvažovanou upgradovou proceduru konzultovali s odborníky na slovo vzatými, třeba právě s těmi v Airsoft opravně. Již devátým rokem si zakládáme na široké paletě a vysoké kvalitě nabízených služeb, skvělých cenách nebo vstřícném individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Navštivte proto naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde s námi poskytovanými službami i ceníkem můžete seznámit podrobněji a rovnou nás zde kontaktujte prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Airsoft upgrade zbrane váš, i tisíců ostatních spokojených zákazníků, je naším denním chlebem, posláním i radostí – přesvědčte se o tom třeba ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *