Airsoft upgrade zbraně – zakázkový tuning

Myslíte-li to s airsoftem opravdu vážně, určitě by vám neměla uniknout možnost kvalitního zbraňového tuningu, díky němuž budete schopni kosit na hřišti své soupeře o poznání efektivněji. Vyškovská Airsoft opravna se mimo opravy či renovace zbraní zaměřuje právě na airsoft upgrade zbraně jakéhokoliv typu či provedení, na své si tedy u nás přijdou majitelé klasických útočných pušek, odstřelovači i milovníci atypických zbraňových raritek. Rádi byste se o službách Airsoft opravny nebo možnostech vylepšení jednotlivých dílů dozvěděli více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!Airsoft upgrade

Upřednostnit výkon před kvalitou se rozhodně nemusí vyplatit

Na samém počátku je potřeba se rozhodnout, jakým způsobem upgrade své zbraně provedete. Můžete např. zvolit komplexní upgrade, při němž dojde k výměně většiny vnitřních dílů v podstatě na jeden “zátah”. Jedná se bezesporu o finančně objemnější investici, díky které vám však k pořádnému vytunění vašeho miláčka bude stačit jediná návštěva naší dílny. Druhou variantou je potom tzv. postupný upgrade, kdy dochází k výměně alespoň některých nejslabších dílů při každém otevření zbraně (např. při servisní údržbě), čímž je navyšována životnost vnitřního mechanismu i celkový výkon zbraně. Tento způsob upgradu je sice o poznání delší, pro řadu zákazníků se však může jednat o finančně přijatelnější variantu. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv strategii, naši zkušení technici udělají pokaždé maximum pro to, aby daný airsoft upgrade zbraně nejenom navýšil její výkon, ale také prodloužil životnost vaší zbraně. Jedině takový tuning lze pokládat za skutečně kvalitní a efektivní, o což se v Airsoft opravně snažíme za každých okolností.

Kompatibilita pružiny se zbytkem vnitřních dílů je základ

Přejít ->

Váš airsoft upgrade zbraně se v samém základu bude s největší pravděpodobností skládat z utěsnění všech stěžejních dílů s nezanedbatelným vlivem na celkový výkon zbraně a posléze z vylepšování pružiny a na ní navázaných dílů. Pružina je základní výkonovou součástkou, jejíž síla indikuje úsťovou rychlost zbraně. Vašim cílem by tedy mělo být zdokonalování vnitřního mechanismu zbraně takovým způsobem, aby dokázal naplno fungovat s čím dál silnější pružinou. Pokud byste svou palnou krásku opatřili přespříliš výkonnou pružinou, vaše zbraň by nejspíš byla poměrně rychle znehodnocena. Pružina je však zároveň velmi opotřebovávaným dílem, proto ji doporučujeme pravidelně vyměňovat, odhadem jednou za rok až dva. Při plánování upgradu pružiny se vždy ujistěte, že vaše zbraň disponuje funkční a výborně utěsněnou vzduchotechnikou, která je s pružinou v přímém kontaktu. Pamatujte, že bez správně fungujícího systému vzduchotechniky vám k lepšímu výkonu nepomůže ani sebelepší pružina.

Které díly dále zahrnout v airsoft upgrade zbraně?

Z dalších důležitých dílů vhodných k upgradu můžeme vypíchnout hlaveň, u níž si v prvé řadě všímejte materiálu, z něhož je vyrobena. K delšímu dostřelu a vyšší přesnosti vám totiž nepomůže ani tak prodloužená délka hlavně (v tomto případě by efekt byl spíše opačný), jako spíše kvalitní nerezová ocel namísto levného hliníku a také dražší kuličky vyšší kvality. V případě útočných elektrických pušek typu M4/M16 se často přistupuje k výměně původní plastové hop-up komory za kovovou, čímž lze docílit lepší stability zbraně i větší ochrany mechaboxu před prasknutím. Pravidelně potom vyměňujte na komoře uchycenou hop-up gumičku, která se podobně jako pružina řadí mezi vysoce opotřebovávané díly. Pro vyšší kadenci střelby se potom nebojte zainvestovat do výkonnějšího motorku, vyplatí se vám rovněž pořídit si lepší akumulátor a dobrou kabeláž se systémem MOS FET.

Prvotřídní airsoft upgrade zbraně v Airsoft opravně si můžete objednat i vy!

Je nám jasné, že na omezeném poli tohoto krátkého článku se zdaleka nedají obsáhnout všechny užitečné podrobnosti spojené s airsoft upgrade zbraně. Poraďte se proto o plánované tuningové proceduře s odborníky na slovo vzatými, třeba právě s těmi v Airsoft opravně. Naši technici vám rádi poskytnou cenné rady i odpovědi na jakékoliv dotazy. Neváhejte navštívit naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se můžete podrobněji seznámit s veškerými službami poskytovanými Airsoft opravnou, a rovnou nás zde kontaktujte prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Opravy i vylepšování zbraní jsou naším denním chlebem, povinností i radostí – přesvědčte se o tom třeba ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *