Airsoft upgrade zbraní – pořád je co vylepšovat

Máte rádi upgrade? My ano! A věděli jste, že se upgrade nemusí týkat jenom našlapaných aut? My to tedy víme! Specializujeme se totiž na zdokonalování airsoftových zbraní všeho druhu, proto pro nás pojem “airsoft upgrade” nepředstavuje žádnou velkou neznámou. Pokud vás zajímá, jakými různými způsoby můžete svou zbraň vytunit, upgradovat či zkrášlit, nabízíme vám tento krátký článek, který by vám měl poskytnout veškeré zásadní informace.

Pružina je základ zbraně

Ať už se rozhodnete svou palnou krásku upgradovat po jednotlivých krůčcích nebo naopak na jeden zátah, mějte na paměti, že by v ideálním případě měl provedený airsoft upgrade zvýšit výkon zbraně i její životnost. Životnost zbraně se rovná životnosti jejích vnitřních dílů – je proto nesmírně důležité, aby všechny díly byly vzájemně přizpůsobené a zejména vhodné pro danou úroveň pružiny ve vaší zbrani. Pružina je hlavním výkonovým dílem, proto se při navyšování výkonu zbraně hledí především na ni. Podstatné jsou přitom parametry její úsťové rychlosti (v m/s) a reálné tuhosti, v úvahu se berou rovněž použité materiály, průměr drátu, způsob vinutí nebo počet závitů na pružině. Airsoft upgrade v naší Airsoftopravně přitom netkví ani tak v instalování drahých pružin “lepších” značek, jako spíše v pravidelné výměně opotřebované pružiny za novou a používání kompatibilních náhradních dílů. Zároveň je nutné uvést, že pružina se obvykle mění jako poslední díl a to až po kompletním kvalitním utěsnění zbraně a výměně ostatních dílů.

Airsoftupgrade ostatních dílů

Přejít ->

Ostatních dílů, které vedle pružiny zajišťují bezchybný chod zbraně, je skutečně poměrně výrazné množství. Jejich airsoft upgrade se přitom může lišit zbraň od zbraně a zákazník od zákazníka. Záleží totiž zejména na stavu každé zbraně, stejně jako vašich vlastních preferencích i výši zamýšlené finanční investice. Zdokonalení se tedy může týkat jednotlivých součástek vzduchotechniky (tj. tryska, válec, píst nebo vodič pružiny) nebo např. elektronických spínacích kontaktů, vodičů a konektorů, jejichž upgradem lze zvýšit kadenci zbraně, zkrátit prodlevu po stisku spouště a ušetřit spotřebu akumulátoru. V tomto ohledu je pochopitelně možné do upgradu zahrnout i motorek jakožto hlavní hnací sílu každé airsoftové elektrické zbraně nebo speciální dílek, kterým je přerušovač režimu střelby. Airsoft tuning se však snadno může týkat i hop-up gumičky, ložisek, mechaboxu, akumulátoru a dalších.

Stylový maskovací nástřik – ukojte svého vnitřního umělce

Doposud jsme si uváděli pouze technické náležitosti zbraňového tuningu, které však i přes svou nespornou relevanci mohou laika pěkně zmást a nudit. Pokud ale airsoft tuning v některém ohledu dokáže oslovit v podstatě každého airsoftového nadšence, je to bezesporu profesionální nástřik zbraní. Ten v Airsoftopravně provádíme na základě vašeho libovolného přání, často jako součást klasické servisní a vylepšovací procedury. Můžete se spolehnout, že pracujeme výhradně s kvalitními barvami určenými speciálně na airsoftové zbraně, čímž je zaručena dlouhá životnost nástřiku s téměř nulovým rizikem jeho sloupnutí. Budete tak moci při akci lépe splynout s okolím, zatímco zahodíte nepraktického hejkala a zlepšíte manipulaci se svou zbraní.

Airsoft upgrade v Airsoftopravně

V následujících odstavcích jsme si uvedli celou řadu aspektů, kterých se airsoft upgrademůže dotýkat. Ať už se rozhodnete zdokonalit svou zbraň po výkonnostní či spíše estetické stránce, pamatujte, že je vždycky lepší svěřit svou palnou krásku do rukou zkušeným technikům. Každý upgrade je totiž nezbytné důkladně promyslet, aby měl na fungování zbraně opravdu pozitivní vliv. Pokud nad profesionálním vylepšením vážně uvažujete, neváhejte se obrátit na naše techniky, ať už telefonicky nebo prostřednictvím webového formuláře na webu Airsoftopravna.cz. Domluvíme s vámi servisní či tuningovou proceduru šitou přesně na míru vaší zbrani tak, aby se vám tak finanční investice stoprocentně vyplatila.

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *