Airsoft upravy – nechte si vylepšit svou zbraň

Airsoftoví nadšenci a profesionálové, ruku na srdce – bez pořádně vytuněné zbraně dnes velkou díru do airsoftového světa s největší pravděpodobností neuděláte. Nalézt kvalitní a spolehlivý servis s příjemným personálem, se ovšem mnohdy může ukázat jako nadmíru náročný úkol… pokud nevíte, kde hledat. Ideální volbou pro vás může být Airsoft opravna ve Vyškově, která se dlouhodobě specializuje na airsoft upravy všeho druhu a mezi svými zákazníky si z mnoha důvodů udržuje vysoké renomé. Chtěli byste se o našich službách a airsoft upgradu obzvlášť, dozvědět více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!

Airsoft upravy

Poctivé airsoft upravy od zkušených techniků, to je Airsoft opravna

Kromě klasických oprav, renovací a údržby zbraní představují značnou část naší činnosti také airsoft upravy určené k vylepšení celkového výkonu zbraní. Možností, jak zbraň zdokonalit, je skutečně mnoho. Můžete se rozhodnout např. pro komplexní upgrade v rámci objemnější jednorázové investice, kdy vám vyměníme většinu vnitřních dílů najednou, nebo naopak pro postupný upgrade, v rámci něhož jsou při každém otevření zbraně (např. při servisní údržbě) vyměněny alespoň některé nejslabší díly. Naši zkušení technici přitom pokaždé dbají na to, aby se s rostoucím výkonem zbraně zároveň prodlužovala její životnost, tedy aby všechny nainstalované díly spolu byly plně kompatibilní a vzájemně se nepřetěžovaly. Upřednostňovat výkon před kvalitou se podle nás rozhodně nevyplatí, proto při zbraňovém tuningu využíváme ty nejlepší náhradní díly, jejichž instalace zbrani ve výsledku skutečně prospěje a naopak ji neznehodnotí.

Co všechno si u nás můžete nechat vylepšit?

Přejít ->

Základní součástkou se stěžejním vlivem na celkový výkon zbraně je bezesporu pružina. S její stoupající silou, tj. reálnou tuhostí pružiny, roste i výsledná úsťová rychlost zbraně, proto upgrade tohoto dílu nepředstavuje nikterak složitou hádanku. Souběžně s pružinou je ovšem zapotřebí provádět airsoft upravy i na ni navázaných součástek, zejména vzduchotechniky skládající se z válce, pístu, jejich hlav a trysky. Bez správně fungující a dokonale těsnící vzduchotechniky vám k lepšímu výkonu nepomůže ani sebelepší pružina. Airsoft upravy se mohou dotknout také hlavně, převodových kol, hop-up mechanismu a v případě elektrických zbraní také spínacích kontaktů, motorku či akumulátoru. Možností je opravdu mnoho a těžko vám v tomto krátkém článku dopodrobna popíšeme každou z nich, nebojte se proto o každé zamýšlené upgrade proceduře poradit s odborníky na slovo vzatými – třeba právě v Airsoft opravně.

Airsoft upravy v Airsoft opravně, to jsou také kvalitní nástřiky

Kromě tuningu vnitřní výbavy zbraně zahrnují naše airsoft upravy rovněž estetickou stránku věci viditelnou navenek, totiž profesionální maskování. Nástřiky provádíme na základě individuálních představ a návrhů každého zákazníka – můžete tedy popustit uzdu fantazii a vymyslet si co nejoriginálnější barevnou kombinaci nebo naopak zvolit tradiční maskování, díky němuž vaše zbraň lehce splyne s okolím. S našim nástřikem budete moci zahodit nepraktického hejkala, který často překáží, zamotává se do výstroje nebo mechanismu zbraně a celkově zhoršuje manipulaci se zbraní. Můžete si přitom být jisti, že používáme ty nejkvalitnější specializované barvy, u nichž nehrozí sloupnutí v podstatě za jakýchkoli podmínek.

Svěřte zbraň do našich rukou – nebudete litovat!

Za devět let své dosavadní existence si Airsoft opravna ve Vyškově získala dlouhou řadu spokojených zákazníků, kterým vyhovuje široká škála nabízených služeb, jejich kvalita, skvělé ceny i snadná dostupnost díky možnosti zasílání zbraní poštou. Pokud vás tento článek zaujal a chtěli byste se o našich službách dozvědět více, navštivte webové stránky.airsoftopravna.cz, kde nás můžete rovnou kontaktovat prostřednictvím nezávazného objednávkového formuláře. Airsoft upravy, upgrade, údržba či nástřiky, z našich služeb si rozhodně vyberete a bez problému tak můžeme vylepšit palnou krásku i vám. Ozvěte se nám ještě dnes, těšíme se na vás!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *