Airsoft upravy zbrani na zakázku

Milujete airsoft? My ano! A potrpíte si na kvalitní servisní služby, které vaší zbrani poskytnou prvotřídní péči? V tom případě přijďte k nám do Airsoft opravny ve Vyškově! Jsme airsoftovým servisem s mnohaletou zkušeností a skvělým renomé u airsoftové komunity po celé ČR. Airsoft upravy zbrani patří mezi stěžejní náplň naší činnosti, přičemž svým zákazníkům nabízíme individuální přístup, zohledňující konkrétní potřeby každého hráče i příznivé ceny. Chcete-li se o našich službách dozvědět více, neváhejte a pokračujte ve čtení!

airsoft upravy zbrani

Opravy a renovace zbraní, jejich údržba a ještě mnohem víc!

Postihla vaši zbraň nenadálá závada? Svěřte ji do rukou našich zkušených techniků a my vám garantujeme, že o vaši palnou krásku bude dobře postaráno. Kromě oprav a renovací zbraní provádíme v našich dílnách také klasickou údržbu, v rámci níž zbraň vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení nebo vyměníme poškozené díly. Těch máme na skladě opravdu velké množství, pokud by však náhodou konkrétní díl momentálně nebyl k dispozici, ihned jej doobjednáváme. Bližší informace o případné zakázce zahrnující airsoft upravy zbrani získáte vyplněním poptávkového formuláře, jenž je k nalezení na našem webu. V odpovědi vám technik nastíní potřebné úkony při opravě i přibližný termín jejího dokončení.

Vaší zbrani poskytneme tuning vnitřní výbavy i vnějšího vzhledu!

Přejít ->

Airsoft upravy zbrani u nás samozřejmě zahrnují také zbraňový upgrade. Je zcela na vás, zda se rozhodnete pro komplexní upgrade v rámci jednorázové investice nebo naopak pro postupné vylepšování, kdy jsou při každém otevření zbraně (např. při servisní údržbě) vyměněny alespoň některé nejslabší díly. Naši technici vám jsou za každých okolností k dispozici, budete-li se o chystané upgradové proceduře potřebovat poradit s odborníky na slovo vzatými. Stojíme si totiž za tím, že každé vylepšení by mělo být důkladně promyšleno, aby nově nainstalované díly byly plně kompatibilní s ostatními součástkami a vzájemně se tak nepřetěžovaly. Nejkvalitnější upgrade je podle našich techniků ten, který nejenom navýší výkon vaší zbraně, ale také prodlouží její životnost. A pozor, to stále není všechno. V neposlední řadě si u nás můžete objednat rovněž profesionální nástřik, který vaší zbrani poskytne to nejlepší maskování a nesmyje se ani za toho nejdeštivějšího počasí!

O stavu své zakázky u nás budete mít neustálý přehled

Zadání zakázky v Airsoft opravně je po všech stránkách jednoduchá záležitost. Po zmíněné nezávazné objednávce a prvním kontaktu s technikem, nám zbraň můžete dodat osobně na vyškovskou pobočku nebo zaslat poštou, ideálně v originálním obale a složeném stavu. Stejným způsobem postupujete i po dokončení opravy, zbraň si tedy můžete vyzvednout osobně nebo vám ji na přání zašleme v poštovním balíku. Technik zbraň po převzetí otevře, prozkoumá její stav a vyhledá příčinu závady a vše poctivě zdokumentuje. Teprve na základě této analýzy vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Stav vaší zakázky potom můžete sledovat v reálném čase na našem webu. Po dokončení práce vám technik zašle na email podrobný rozpis provedených úkonů, použitých náhradních dílů a cen. Běžná doba vyřízení opravy se pohybuje okolo sedmi pracovních dní. Za různě vysoké příplatky jsme nicméně schopni vaši zakázku vyřídit přednostně, a to do třech dní, do druhého dne nebo rovnou do několika hodin!

Airsoft upravy zbrani, to je náš denní chleba, poslání i radost

Velké množství a vysoká kvalita nabízených služeb, ochotný přístup ze strany techniků nebo po všech stránkách skvělé ceny, to jsou jen některé ze základních předností, jimiž se vyškovská Airsoft opravna může již devátým rokem pyšnit. Pokud vás airsoft upravy zbrani v Airsoft opravně zaujaly, navštivte naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se s námi nabízenými službami můžete seznámit podrobněji a také nás kontaktovat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. I vaši zbraň můžeme dostat do perfektní kondice, proto neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *