Airsoftové zbraně servis rychle a kvalitně

Postihla vaši zbraň nenadálá závada? Rádi byste ji svěřili do rukou zkušeným technikům, ale nejste si jisti, který servis vaši zakázku dokáže vyřídit bezchybně, za přijatelnou cenu a pokud možno co nejrychleji? V tom případě si přestaňte lámat hlavu, máme pro vás řešení. Airsoftové zbraně servis ve Vyškově by mohl být právě tím, co hledáte – široká škála služeb nabízených Airsoft opravnou zahrnuje klasické opravy, upgrade zbraní, nástřiky i krátkodobý pronájem, to vše za skvělé ceny a s možností dokončení servisní procedury již do několika hodin. Chcete se dozvědět více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!airsoftové zbraně servis

Airsoftové zbraně servis Airsoft opravna opraví, vylepší, nastříká i vypůjčí!

Airsoftové zbraně servis ve Vyškově provádí nejčastěji opravy a renovace zbraní, stejně jako jejich běžnou údržbu. Naši technici jsou tedy schopni vypořádat se s technickými závadami na zbraních, v rámci pravidelné udržovací procedury zbraně vyčistí, promažou, zkontrolují jejich funkčnost a opotřebení nebo vymění poškozené díly. Náhradních součástek máme na naší pobočce dostatečně velké množství, pokud ovšem náhodou konkrétní díl momentálně není k dispozici, ihned jej doobjednáváme. Součástí naší specializace je rovněž zbraňový upgrade, v rámci něhož můžeme navýšit výkon vaší palné krásky až o 65 %. Pokaždé však dbáme na kompatibilitu instalovaných dílů s ostatními vnitřními součástkami, aby tuning zbrani ve výsledku skutečně prospěl a kromě navýšení výkonu rovněž prodloužil její životnost. V Airsoft opravně vaší zbrani poskytneme rovněž profesionální maskovací nástřik s minimálním rizikem sloupnutí a v neposlední řadě si u nás můžete některou z nabízených zbraní na pár dní zapůjčit – stačí se jen domluvit.

Cenu své zakázky se v Airsoft opravně dozvíte předem

Přejít ->

Vyplněním poptávkového formuláře na našich webových stránkách získáte bližší informace o veškerých servisních službách, které vám jsme schopni poskytnout – technik vám v odpovědi nastíní potřebné úkony při opravě i přibližný termín jejího dokončení. Zbraň nám můžete doručit osobně na pobočku ve Vyškově nebo jednoduše zaslat poštou, ideálně v originálním obale a složeném stavu. Náš technik ji po převzetí otevře, prozkoumá její stav a případnou závadu a vše fotograficky zdokumentuje. Teprve na základě tohoto úkonu vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Stav své zakázky potom můžete sledovat v reálném čase na našem webu. Po dokončení práce vám na email zašleme podrobný rozpis provedených úkonů, použitých náhradních dílů a cen. O těch se u nás bavíme otevřeně a jejich přesný odhad se dozvíte ještě před samotným započetím opravy – nemusíte se proto obávat, že by vás závěrečné vyúčtování nemile zaskočilo.

Opravená zbraň již za pár hodin? Pro nás žádný problém!

Za prvotní rozebrání zbraně a analýzu jejího stavu si v Airsoft opravně účtujeme skvělých 179 Kč. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. Pokud se rozhodnete pro zasílaní zbraně poštou, zaplatíte za poštovné a balné 79 Kč u dopravců GLS a Zásilkovna, u České pošty potom 115 Kč (příplatek za platbu dobírkou navíc činí 49 Kč). Standardní doba vyřízení zakázky je u nás sedm pracovních dní, přičemž tuto délku může ovlivnit rychlost doručení zbraně, přístup k náhradním dílům, počet zpracovávaných objednávek apod. Naši zákazníci nicméně mají exkluzivní možnost zajistit si přednostní vyřízení své zakázky, a to do tří dnů (za 50% příplatek), do druhého dne (+ 100 %) nebo rovnou do několika hodin (+ 300 %). Takový airsoft servis se již opravdu vyplatí!

I vaše airsoftové zbraně servis Airsoft opravna může dát do pořádku!

O airsoftové zbraně servis Airsoft opravna ve Vyškově pečuje již devátým rokem, přičemž si za dobu své existence získal výborné renomé u airsoftové komunity ze všech koutů České republiky. Jeho zákazníci oceňují zejména velké množství a kvalitu nabízených služeb, výsledný pozitivní dojem z činnosti Airsoft opravny je potom umocněn ochotným individuálním přístupem ze strany personálu nebo možností přednostního vyřízení zakázek ještě v den zadání objednávky. Na webových stránkách airsoftopravna.cz se s námi nabízenými službami i ceníkem máte možnost seznámit blíže a také nás zde rovnou můžete kontaktovat prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Neváhejte tedy a svěřte svou zbraň do našich rukou ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *