ORIENTAČNÍ CENÍK

rozšířený o popisky

 OPRAVY A ÚPRAVY

Rozebrání zbraně, zjištění stavu, pořízení fotodokumentace179 Kč
Hodinová sazba technika429 Kč

 

Rozebrání zbraně, zjištění stavu, pořízení fotodokumentace – Za touto položkou se skrývá odborné otevření zbraně, zjištění stavu nebo závady a pořízení dokumentace. Na základě tohoto šetření teprve vzniká přesná kalkulace, kterou schvalujete. Pokud se zjistí, že by se z jakéhokoliv důvodu oprava neměla realizovat, např. že by nebyla rentabilní, zbraň složíme do původního stavu a vrátíme vám ji.

Hodinová sazba technika – Hodinová sazba se počítá jako první započatá hodina a dále je hodinová sazba účtována po 15 minutových blocích. 

 NADSTANDARDNÍ SLUŽBY

Oprava do 7 dnů+ 0 %
Oprava do 3 dnů+ 50 %
Oprava do druhého dne+ 100 %
Oprava na počkání+ 300 %

 

Oprava do 7 dnů – Je to naše obvyklá lhůta. V sezónní špičce může být lhůta delší, naopak mimo sezónu může být lhůta na opravu nebo úpravu vaší zbraně kratší. Počítáme pracovní dny.

Oprava do 3 dnů – Především v sezónní špičce to pro někoho znamená opravdu dlouhé přesčasy. Proto je garance hotové zbraně do tří pracovních dnů zpoplatněna a navíc podmíněna dostupností náhradních dílů. Většinu náhradních dílů máme skladem, ale kdybychom přece jen na nějaký díl čekali, upozorníme vás a příplatek neuplatníme.

Oprava do druhého dne – To je pro náš servis opravdová lahůdka. V případě, že přinesete svou zbraň do 14.00 hodin, můžete ji mít k dispozici už druhý den večer. Stejně jako u opravy do tří dnů platí, že musíme mít při ruce všechny náhradní díly potřebné právě na váš typ zbraně.

Oprava na počkání – Váš sen mít opravu hotovou ihned je noční můrou servisu. Znamená to okamžitě všeho nechat, uklidit pracovní stůl, rozpracovanou zbraň přesunout do boxu a nic neztratit, vypnout telefon a koncentrovat se jen na vaši zakázku. I to se dá za příplatek zvládnout. Čekání vám doporučujeme strávit například na kávě. I když budeme časově omezeni, nikdy naši práci nešidíme, proto i tato oprava s odzkoušením, měřením a protokolem potrvá pár hodin.

Nadstandardní služby jsou nenárokovatelné. Ponecháváme si právo říct při příjmu zakázky, že rychleji práci nestihneme, protože už se o někoho přednostně staráme.

 PŮJČOVNA ZBRÁNÍ

Zapůjčení připravené zbraně na 1 DEN429 Kč
Zapůjčení připravené zbraně na 3 DNY849 Kč

 

Zapůjčení připravené zbraně na 1 DEN – Tuto možnost můžete využít hlavně na akcích, které sami pořádáme nebo kterých se účastníme. Zbraň vyzvednete před zahájením akce a vrátíte na jejím konci.

Zapůjčení připravené zbraně na 3 DNY – Chystáte se na větší akci? Vyzvedněte si zbraň v pátek odpoledne a vraťte ji až v pondělí. Takové férové tři dny po našem.

Co je dobré vědět, než k nám pro zbraň vyrazíte: Jelikož se podle zákona jedná o zbraň, budeme muset zkontrolovat váš občanský průkaz, pak nám podepíšete jednoduchou smlouvu o zápůjčce a složíte vratnou zálohu 1 500 Kč. Jestliže si zbraň půjčujete, protože vám vaší zbraň opravujeme, zálohu skládat nemusíte. 

 DOPRAVA

Poštovné a balné, přepravce GLS79 Kč
Poštovné a balné, přepravce Česká pošta115 Kč
Poštovné a balné, přepravce Zásilkovna79 Kč
Příplatek za platbu dobírkou49 Kč

 

Doprava – Spolupracujeme s ověřenými přepravci, a tak nikdy nedošlo k žádné ztrátě. Vše poctivě balíme a všechny naše balíky jsou pojištěny.

Ceny zde uvedené jsou platné pro Českou republiku.

Pokud potřebujete zaslat zbraň do jiného státu, naceníme vám tuto službu individuálně. Zasílání jinými přepravci není možné. Osobní převzetí na pobočce je samozřejmě zdarma.

ZADAT POPTÁVKUZPĚT DOMŮ