Co obnáší airsoft upgrade set L96

Airsoftoví snipeři z celého Česka, zpozorněte! Vyškovský e-shop Airsoft-online.cz si pro vás připravil krátký text týkající se upgradu oblíbené odstřelovací pušky typu L96. Pokud zrovna tento, nebo kterýkoliv jiný kousek, vlastníte a rádi byste jeho výkon pozvedli takřka do nebeských výšin, je pro vás město Vyškov tou správnou destinací. Na jednom místě si zde můžete pořídit dokonalý airsoft upgrade set L96 a zároveň svou sniperku uložit do péče zkušeným technikům v místní Airsoft opravně. Rádi byste se dozvěděli více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!

airsoft upgrade set l96

Kterými vnitřními díly náš airsoft upgrade set L96 disponuje?

Nejnovější airsoft upgrade set L96, M24 nebo M99, dostupný na naší prodejně, obsahuje ty zdaleka nejdůležitější vnitřní díly pro vaši odstřelovačku – hybridní píst, temperovanou pružinu dle vlastního výběru a ocelový rotační vodící trn pružiny s ložiskem. Set je použitelný pro většinu manuálních odstřelovacích pušek pracujících na principu APS, jde tedy o zbraně typu APS 2, EX, Type 96 a čínské kopie. Lehký hliníkový píst je opatřen polyacetalovým kroužkem pro dobrou kluznost ve válci a záchytem vyrobeným z kvalitní nerezové oceli. Vnitřní průměr pístu činí 13,5 mm, lze jej tedy kombinovat s 9mm pružinami, kterých má náš e-shop v nabídce rovněž velký dostatek. Součástí hybridního pístu je také celogumový doraz, díky němuž se náraz rozkládá na větší plochu a dopady pístu jsou tak tišší.

Jak je to s pružinou? Její výběr je zcela na vás!

Přejít ->

Vámi zakoupený airsoft upgrade set L96 může obsahovat pružinu čistě dle vašeho vlastního výběru. V našem e-shopu naleznete pružiny v rozpětí od M150 do M190, je tedy zcela na vašem uvážení, jak silnou pružinu se do své palné krásky rozhodnete nainstalovat. Technici v Airsoft opravně vám jsou nicméně za každých okolností ochotni poskytnout cenné rady a odpovědi na jakékoliv dotazy, nebojte se tedy s námi o zamýšleném upgradu vždy poradit. Veškeré vnitřní díly spolu musí být pokaždé plně kompatibilní, neúměrně silná pružina by tedy vaši zbraň mohla výrazně znehodnotit. Dle našich zkušeností dosahují zbraně výkonu okolo 160 m/s (540 FPS) již s pružinou o síle M150. S výborným utěsněním (které vám v Airsoft opravně samozřejmě rádi provedeme) a např. s přesnější hlavní a hop-up komorou, tedy lze po instalaci nejsilnější pružiny M190 dosáhnout prvotřídního výkonu až 200 m/s (660 FPS). Takové pružiny se však již věru hodně těžce natahují…

Trn a další součástky vhodné ke zdokonalení

Pro pružiny obecně platí, že při stlačení či uvolnění mají tendenci rotovat kolem vlastní osy. Ložisko na trnu, které pružinu podkládá, tuto vlastnost usnadňuje a natažení či vystřelení tak činí snazšími. Trn uvnitř námi nabízeného setu je vyroben ze dvou kusů oceli a disponuje chemickým zinkováním. Vnější průměr trnu činí 7 mm, po navlečení snímatelného návleku se však tato hodnota zvýší na 9 mm – součástka je proto kompatibilní s originálními i vylepšenými pružinami. Na závěr našeho článku si ještě dovolíme přidat pár tipů, které byste při upgradu své sniperky neměli opomenout. Chcete-li docílit delšího dostřelu i vyšší přesnosti, investuje do kvalitní hlavně, ideálně z nerezové oceli. Nezáleží ani tak na její délce, příliš dlouhá hlaveň by naopak výkon vaší střelby mohla citelně zhoršit – primárním aspektem je kvalita materiálu a používaných kuliček, do jisté míry také velikost vnitřního průměru hlavně. Vlastníte-li levnější model zbraně, poohlédněte se po kvalitnější hop-up komoře nebo spoušťovém mechanismu, jenž vám po vhodném vylepšení bude při střelbě klást minimální odpor a poradí si i s upgradovanou, silnější pružinou.

Ať už se rozhodnete opatřit si airsoft upgrade set L96 nebo byste svou odstřelovačku rádi zdokonalili jiným způsobem, určitě se o každé plánované vylepšovací proceduře předem poraďte s odborníky na slovo vzatými – třeba právě s těmi v Airsoft opravně. Za devět let své existence si náš servis dokázal získat skvělé renomé u airsoftové komunity po celé ČR, a to díky široké škále a kvalitě nabízených služeb nebo právě vstřícnému individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Navštivte webové stránky airsoft-online.cz pro brouzdání naším skvěle zásobeným e-shopem a také web airsoftopravna.cz, kde se můžete blíže seznámit s veškerými službami poskytovanými Airsoft opravnou. Máte rovněž možnost nás zde přímo kontaktovat prostřednictvím nezávazného objednávkového formuláře. Učiňte tak třeba ještě dnes – budeme se těšit!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *