Dostupná airsoft pujcovna

Víte, co je to airsoft? Chtěli byste si zkusit svou mušku? K tomu vám dopomůže airsoft pujcovna. V tomto článku se dozvíte, co je to airsoft, jaké existují typy zbraní a jak si můžete airsoft vyzkoušet.

Airsoft

Airsoft je druh vojenského sportu, při kterém po sobě hráči střílejí ze zbraní malými plastovo-keramickými kuličkami. Zbraně, s kterými se hra hraje, napodobují reálné zbraně. Také forma hry může napodobovat akce reálné vojenské jednotky. Často si hráči airsoftu pořizují autentické vojenské oblečení a výzbroj. Tento sport má kořeny ve východní Asii, především v Japonsku. Do České republiky se airsoft dostal až po roce 1989, kdy se k nám mohly začít dovážet airsoft zbraně. Zpočátku to byly převážně natahovací pušky a pistole, elektrické zbraně byly spíše vzácné, což se postupem času změnilo. Airsoft pujcovna zaměstnává pouze lidi, kteří airsoftu a airsoft zbraním velmi dobře rozumí, proto vám rádi vysvětlí pravidla hry i to, jak máte zbraň používat.

Airsoft výbava

Přejít ->

Povinnou výbavou každého hráče jsou ochranné brýle, které předchází zranění očí kuličkou. Dále samozřejmě zbraň a maskovací oblečení. Hráči, kteří se airsoftu věnují dlouhodobě, si výbavu obohacují např. vysílačkami, nočním viděním, dýmovnicemi, plynovými maskami nebo imitacemi granátů. Airsoft zbraně jsou buď manuální, plynové nebo elektrické. Dnes jsou nejpopulárnější elektrické zbraně, které jsou spolehlivé a mají často i vyšší dostřel. Airsoft zbraně jsou kopie skutečných zbraní. Dále se dělí na krátké manuální, dlouhé manuální, manuální odstřelovačky, plynové a elektrické. Tyto typy zbraní vám může poskytnout airsoft pujcovna. Můžete si zde zapůjčit například airsoft zbraň M4, která je celokovová a v černém provedení. Funguje na elektřinu a můžete ji využít na střední až delší vzdálenosti. Dále také například model AKS 74U, což je velmi realistická kopie ruské útočné pušky AK74U.

Airsoft pujcovna

Airsoft pujcovna je místo, kde vám vysvětlí vše okolo airsoftu, zbraní a airsoft zbraň vám tam zapůjčí. Vyzkoušet její služby můžete často na airsoft akcích. Při výpůjčce je třeba ukázat váš občanský průkaz, protože je airsoft zbraň v české republice stále považovaná za zbraň, kterou mohou obsluhovat pouze plnoletí lidé. Dále s vámi bude podepsána jednoduchá smlouva o zapůjčení. Jako zálohu je třeba zaplatit 1500 Kč, která vám bude poté vrácena. Jestliže si půjčujete zbraň, protože máte svou v airsoft opravně, tak platit zálohu nemusíte. Airsoft pujcovna zapůjčuje běžně zbraně na jeden nebo tři dny. Delší vypůjčení zbraně lze domluvit individuálně.

Chcete-li se dostat do tajů velice zajímavého a akčního sportu jako je airsoft, airsoft pujcovna je to pravé místo, které byste měli navštívit. Na zbraně, které jsou k dispozici se můžete podívat na webových stránkách airsoftopravna.cz. Přejeme vám příjemnou akční zábavu.

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *