Dostupný airsoft tuning – zvyšte výkon své zbraně

Pokud to s airsoftem myslíte opravdu vážně, patrně se zajímáte o možnosti, jak svou zbraň co nejefektivněji vylepšit. Naše vyškovská Airsoft opravna se kromě klasických oprav a renovací zbraní zaměřuje rovněž na kvalitní airsoft tuning, díky němuž může výkon vaší palné krásky růst téměř neomezeně. Na rozdíl od mnoha jiných servisů vám jsou u nás k dispozici také ochotní technici, s kterými můžete každý zamýšlený upgrade otevřeně konzultovat. Zajímá vás tedy, jak k vylepšování zbraní přistupujeme a jakým způsobem si u nás lze zadat objednávku? Čtěte dál a dozvíte se víc!

airsoft tuning

Zvolte si svou upgradovou strategii a zbytek již nechte na nás!

Možností, jak zbraň zdokonalit, je opravdu velké množství. Můžete se např. rozhodnout pro komplexní upgrade v rámci objemnější jednorázové investice, kdy dojde k výměně většiny starých vnitřních dílů za nové a výkonnější. Je nicméně nezbytné, aby všechny díly byly vzájemně přizpůsobené a přespříliš tak např. nenamáhaly pružinu, která má na výsledný výkon zbraně zdaleka největší vliv. Nejkvalitnější airsoft tuning je podle nás totiž ten, který nejen navýší výkon zbraně, ale také přispěje k prodloužení její životnosti. Stále lepšího výkonu lze dále dosáhnout při tzv. postupném upgradu, kdy se při každém otevření zbraně (např. servisní údržbě) vymění alespoň některé nejslabší díly. Tato varianta může být i přes svoji zdlouhavost pro řadu hráčů finančně přijatelnější a také má na zbraň často pozitivní účinek z hlediska životnosti.

Airsoft tuning v Airsoft opravně, to je v prvé řadě kvalita a kompatibilita dílů

Přejít ->

Jelikož se upřednostňování výkonu před kvalitou zdaleka nemusí vyplatit, buďte si jisti, že naši zkušení technici používají pro airsoft tuning jedině vysoce kvalitní náhradní díly, které zbraň v žádném případě neznehodnotí. Zcela běžně tedy do zbraní instalujeme výkonnější pružiny, u nichž se primárně zaměřujeme na jejich reálnou tuhost – tento ukazatel přímo souvisí s úsťovou rychlostí zbraně, která tak může být navýšena i díky instalaci nové, lepší pružiny. Esenciálním komponentem zbraně je rovněž vzduchotechnika, skládající se z pístu, válce, jejich hlav a trysky. Právě tyto součástky pružinu obklopují a musí s ní tedy být za každých okolností plně kompatibilní. Ve výčtu vnitřních dílů důležitých pro airsoft tuning bychom mohli nadále pokračovat. Ať už jde o spínací kontakty, motorek, hop-up komoru, mechabox, převodová kola nebo třeba hlaveň, naši technici pokaždé udělají maximum pro to, aby u těchto součástek dosáhli co nejlepších výsledků.

V Airsoft opravně se vždy dozvíte předem, kolik za airsoft tuning zaplatíte

Stojíme si za tím, že náš airsoft tuning není jenom kvalitní a spolehlivý, ale také dostupný, a to všem hráčům po celé České republice bez výjimky. Svou zbraň nám můžete doručit (ideálně v originálním obale a složeném stavu) osobně přímo na pobočku ve Vyškově anebo zaslat poštou. Stejným způsobem přitom postupujeme i po dokončení zakázky, kdy vám na vaše přání hotovou zbraň zabalíme, balík poctivě pojistíme a odešleme k vám domů prostřednictvím jednoho z ověřených dopravců – v takovém případě si pouze musíte něco málo připlatit za poštovné a balné. Nemusíte se obávat ani jakkoliv nečestného jednání z naší strany ohledně ceny – přesná finanční kalkulace celé zakázky vám bude zaslána na email ještě před samotným započetím opravy či upgradu a stejně tak od nás po skončení procedury obdržíte podrobný rozpis úkonů, odpracovaných hodin a použitých náhradních dílů.

Kvalitní a dostupný airsoft tuning si u nás můžete objednat i vy!

Při plánování vylepšení zbraně je důležité si pamatovat, že každý airsoft tuning by z vaší strany měl být důkladně promyšlen, aby ve výsledku vaší zbrani skutečně prospěl. Neváhejte se proto obrátit na naše odborníky, kteří s vámi zamýšlenou vylepšovací proceduru ochotně prodiskutují a rádi vám zodpoví jakékoliv dotazy. Pokud vás tento článek zaujal a chtěli byste se dozvědět víc o našem ceníku nebo dalších službách poskytovaných Airsoft opravnou, navštivte webovou stránku airsoftopravna.cz, kde nás můžete rovnou kontaktovat prostřednictvím jednoduchého internetového formuláře. Airsoft opravna se o své zákazníky stará již devátým rokem, proto neváhejte a zařaďte se mezi ně i vy, třeba ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *