Jak probíhá oprava airsoftových zbraní

Ať už se airsoftu věnujete rekreačně nebo na pravidelné bázi, čas od času vaše zbraň nevyhnutelně musí podstoupit návštěvu servisu. Možná vás proto zajímá, jak taková oprava airsoftových zbraní v praxi probíhá. Pro tyto účely jsme si pro vás přichystali krátký článek, v němž vám popíšeme cestu opravované zbraně, z rukou zákazníka do naší dílny a zpět, abyste tak získali jasnější představu o tom, co se s vaší palnou kráskou v servisu vůbec děje.

oprava airsoftových zbraní

Než se pustíme do opravování

Oprava airsoftových zbraní v našem podání vypadá následovně. Je zcela na vás, zda nám zbraň doručíte poštou nebo osobně přinesete na naši pobočku ve Vyškově; v každém případě nám ji ovšem dodejte ve složeném stavu a v originálním obalu. Jeden z našich zkušených techniků si zbraň převezme, následně ji rozebere, zjistí její stav či příčinu závady a fotograficky tento stav zdokumentuje. Teprve na základě tohoto šetření vznikne přesná kalkulace ceny servisního úkonu, kterou zákazník obratem schvaluje. Pokud zjistíme, že by se oprava z jakéhokoliv důvodu neměla realizovat (např. že by nebyla rentabilní), složíme zbraň do původního stavu a vrátíme vám ji.

Oprava airsoftových zbraní v naší dílně

Přejít ->

Postupme nyní k samotné opravě. Svou zbraň nám můžete svěřit z řady důvodů – ať už se jedná o pravidelnou údržbu, výměnu poškozených dílů nebo speciální upgrade, uděláme maximum možného pro to, abychom ji dali do pořádku. V rámci klasické údržby zbraň vyčistíme, promažeme a zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení. Při provádění oprav a renovací se spoléháme na velké zásoby náhradních dílů, které doobjednáváme ihned, pokud konkrétní díl náhodou nemáme k dispozici. Po dokončení opravy svěřenou zbraň odborně odzkoušíme a změříme její úsťovou rychlost, jakožto hlavní ukazatel výkonu zbraně. Oprava airsoftových zbraní u nás standardně trvá sedm pracovních dnů (termín dokončení opravy je ovlivněn rychlostí doručení zakázky, přístupem k náhradním dílům nebo počtem souběžných objednávek), za různě vysoké příplatky jsme však schopni zakázku vyřídit v mnohem kratším časovém rozmezí.

Stvrzení opravy a předání zbraně

Oprava airsoftových zbraní je u nás za každých podmínek zakončena vystavením protokolu a faktury a samozřejmě předáním opravené zbraně do rukou zákazníka. Po dokončení práce vám technik zašle na email podrobný rozpis úkonů, náhradních dílů a cen. Na vaše přání vám zbraň předáme osobně v sídle firmy nebo doručíme poštou, přičemž každou zbraň poctivě zabalíme a všechny balíky necháme pojistit. Spolupracujeme pouze s ověřenými přepravci, díky čemuž u nás nikdy nedošlo ke ztrátě jakéhokoliv balíku. Není problém, pokud potřebujete zbraň zaslat do jiného státu – pouze vám tuto službu naceníme individuálně. Osobní převzetí na pobočce je samozřejmě zdarma.

Airsoft opravna je tady i pro vás

Doufáme, že jste si na základě předcházejících odstavců udělali jasnější představu o tom, jaký má proces opravy airsoftových zbraní průběh a co musíte udělat pro to, aby naší dílnou mohla projít i vaše zbraň. Pokud máte zájem o služby Airsoft opravny, seznamte se s nimi na našich webových stránkách airsoftopravna.cz a nezávazně se nám ozvěte prostřednictvím elektronického formuláře. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se pro něj vytvořit to nejlepší a nejvýhodnější řešení – kontaktujte nás proto ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *