Kvalitní airsoft opravy pro každého

Potřebujete opravit zbraň? Nechce se vám vlastnoručně pouštět do údržby zaneseného vnitřního mechanismu a raději byste tuto proceduru přenechali odborníkům? A co třeba profesionální zbraňový upgrade a pořádné navýšení výkonu? Pro airsoftové nadšence poptávajících airsoft opravy a další možnosti servisního zdokonalení zbraní existuje ideální destinace: město Vyškov. Ve zdejší Airsoft opravně si z nabízených služeb rozhodně vyberete tu pravou a s provedenou prací budete nadmíru spokojeni, podobně jako tisíce ostatních zákazníků. Chcete-li se o službách poskytovaných Airsoft opravnou, cenách nebo způsobech zadání zakázky dozvědět více, neváhejte a čtěte dále!

airsoft opravy

Airsoft opravy, zbraňový tuning a ještě mnohem víc!

V našich dílnách provádíme nejčastěji airsoft opravy a renovace zbraní, vaše zbraň tedy v případě nenadálé technické závady u nás bude v dobrých rukou. V rámci pravidelné údržby dále zbraně vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme jejich funkčnost a opotřebení, popř. vyměníme poškozené díly. Náhradních součástek máme na vyškovském skladě opravdu dostatečné množství a pokud snad konkrétní díl náhodou není k dispozici, ihned jej doobjednáváme. Zdaleka to však nejsou pouze airsoft opravy, jimiž se v Airsoft opravně pravidelně zabýváme. Svým zákazníkům běžně poskytujeme také zbraňový upgrade, při němž dbáme stejnou měrou na navýšení výkonu zbraně i prodloužení její životnosti. Ke zdokonalení vaší palné krásky použijeme jedině ty nejkvalitnější díly, které budou zároveň plně kompatibilní s ostatními nainstalovanými součástkami. A pozor, to stále není všechno. V Airsoft opravně si můžete rovněž objednat profesionální, trvanlivý nástřik, díky němuž vaše zbraň dokonale splyne s okolím a vy tak budete moci jednou provždy zahodit nepraktického maskovacího hejkala.

Bydlíte na druhém konci republiky? Zašlete nám zbraň poštou!

Přejít ->

Vyplněním poptávkového formuláře na našem webu můžete o případné opravě či údržbě získat bližší informace – náš technik vám v odpovědi nastíní potřebné úkony i přibližný termín dokončení airsoft opravy. Zbraň nám můžete doručit osobně přímo na pobočku ve Vyškově nebo jednoduše zaslat poštou z pohodlí domova, ideálně v originálním obale a složeném stavu. Technik zbraň po převzetí otevře, prozkoumá její stav a vše fotograficky zdokumentuje. Teprve na základě tohoto úkonu vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Průběh airsoft opravy a stav své zakázky potom můžete sledovat v reálném čase na našich stránkách. Po dokončení práce vám technik zašle na email podrobný rozpis úkonů, použitých náhradních dílů a cen. Pro opravenou zbraň si můžete opět přijít osobně nebo vám ji na přání zašleme poštou. Spolupracujeme jedině s ověřenými dopravci a každý balík poctivě necháváme pojistit, můžete tedy mít jistotu, že vám zbraň spolehlivě a v pořádku doručíme.

Kolik peněz vás airsoft opravy v Airsoft opravně budou stát?

O cenách se u nás bavíme otevřeně a předem, nemusíte se proto obávat, že by vás na závěrečném vyúčtování výsledná částka šokovala svou přemrštěností. Za prvotní analýzu stavu zbraně si účtujeme pohodových 179 Kč. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále po 15-minutových blocích. Rozhodnete-li se po dokončení airsoft opravy pro zaslání zbraně poštou, zaplatíte 79 Kč za poštovné a balné u přepravců GLS a Zásilkovna, 115 Kč potom u České pošty (případný příplatek za platbu dobírkou navíc činí 49 Kč). Osobní převzetí zbraně na pobočce je samozřejmě zdarma a budete-li potřebovat odeslat zbraň do jiného státu, naceníme vám tuto službu individuálně.

Využijte širokého sortimentu služeb Airsoft opravny i vy!

Již devátým rokem poskytuje vyškovská Airsoft opravna svým zákazníkům prvotřídní airsoft opravy, upgrade, profesionální nástřiky a řadu jiných služeb, díky nimž si stačila získat tak vysokou oblibu. Kromě toho se u nás můžete vždy spolehnout na vstřícný individuální přístup i skvělé ceny. Navštivte proto naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se můžete dozvědět veškeré další podstatné informace, a rovnou nás zde kontaktujte prostřednictvím již zmíněného online formuláře. Nezáleží, odkud jste nebo kterou zbraň vlastníte, v Airsoft opravně se dokážeme postarat o každého airsoftového nadšence bez výjimky. Přesvědčte se o tom třeba ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *