Levná půjčovna airsoftových zbraní

Už jste slyšeli, že existuje půjčovna airsoftových zbraní? A víte, co je to airsoft a jaké airsoft zbraně existují? Tento článek vám poskytne pár bližších informací o airsoftu, ale především vám představí airsoft půjčovnu, která má skvělé ceny, super nabídku zbraní a velmi milé a nápomocné odborníky.

Co je to airsoft?

Airsoft je původně vojenský sport, který se dostal i mezi běžné lidi. Vznikl ve východní Asii, kořeny má především v Japonsku. A jaká jsou jeho pravidla? To úplně základní je, že musí být hráči čestní a přiznat, že byli zasaženi. Hráč tedy řekne nahlas sjednané heslo, například „zásah“, „jsem mrtvý“ apod. a odejde z herního prostoru. V airsoftu není dovoleno nijak fyzicky napadat protihráče nebo se chovat agresivně. Před začátkem hry se stanoví úkol jako třeba získání vlajky, obrana objektu, obsazení objektu, vyřazení všech protihráčů atd. Hráče jde ze hry vyřadit samozřejmě zásahem kuličkou, někdy také zásahem střepinou nebo bodnutím. Při zásahu střepinou se používá imitace výbušniny a hráč umírá, pokud je v její blízkosti. Při bodnutí se používá plastová náhražka dýky. Hráč se může také vzdát, jestliže nemá možnost útěku. V airsoft půjčovně se můžete obrátit na odborníky, kteří vám rádi pravidla vysvětlí a v případě potřeby poradí.

Airsoftové zbraně

Přejít ->

Základní dělení airsoftových zbraní je na manuální, plynové a elektrické. Dříve byly neoblíbenější plynové zbraně, dnes převažují zbraně elektrické. V Česku jsou airsoftové zbraně brány jako zbraně kategorie D a můžou je vlastnit či držet svéprávné plnoleté osoby. Přitom není třeba vlastnit zbrojní průkaz. Je ale zakázáno nosit airsoft zbraň na veřejnosti nebo s ní střílet tam, kde by mohla střelba někomu ublížit nebo poškodit cizí majetek. Manuální zbraně můžeme dále rozdělit na krátké manuální, dlouhé manuální a manuální odstřelovačky. Krátké zbraně jsou nejlevnější, ale mají i malý dostřel. Je třeba je před každým výstřelem ručně natáhnout. Do dlouhých zbraní patří například pušky, samopaly nebo brokovnice. Mají větší dostřel než krátké zbraně. Odstřelovačky mají sice také manuální ovládání, ale jsou velmi přesné a s velkým dostřelem. Plynové pistole jsou, co se týče ovládání, nejvíce podobné skutečným zbraním, Kulička je vystřelená tlakem plynu a často má zbraň zabudovaný zpětný ráz. Elektrické zbraně mají zabudovaný elektromotor napájený akumulátorem. Jestliže vás tyto informace zajímají a chcete se dovědět víc, půjčovna airsoftových zbraní může být to pravé místo k navštívení.

Půjčovna airsoftových zbraní

V případě, že vás airsoft zaujal a chcete si ho vyzkoušet, tak není nic jednoduššího než navštívit nějakou airsoft akci a jít na věc. Zbraň si můžete vypůjčit na webu airsoftopravna.cz. Obvykle se zbraně půjčují na jeden den za 429 Kč nebo na tři dny za 849 Kč. V případě, že potřebujete airsoft zbraň půjčit na delší dobu, než jsou tři dny, je cena zapůjčení individuální.

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *