M14 airsoft upgrade – svěřte svého miláčka odborníkům

Airsoftoví fajnšmekři, zpozorněte! Dnes vám přinášíme článek týkající se vizuálně atraktivní, avšak ne zcela rozšířené AEG útočné pušky typu M14, konkrétně si povíme něco o jejím upgradu. Ať už vlastníte moderní verzi této krásky nebo třeba repliku z raného období 60. let, určitě vás zajímají možnosti vylepšení jejího výkonu. Vyškovská Airsoft opravna se, mimo dlouhou řadu jiných služeb, specializuje právě na zbraňový tuning, M14 airsoft upgrade pro nás tedy rozhodně nepředstavujte sebemenší problém. Čtěte dál a dozvíte se více!

M14 airsoft upgrade

Upřednostňování výkonu před kvalitou se rozhodně nemusí vyplatit

Poradu s odborníky před každou upgradovou procedurou byste neměli podceňovat z jednoduchého důvodu – špatně zvolená vylepšovací strategie by vaši zbraň mohla ve výsledku znehodnotit, nikoliv zdokonalit. Ať už se rozhodnete pro komplexní upgrade v rámci objemnější jednorázové investice nebo naopak postupný upgrade pomocí několika vylepšení během delšího časového úseku, naši zkušení technici učiní maximum pro to, aby prováděný M14 airsoft upgrade měl na vaši palnou krásku skutečně pozitivní účinek. Používáme vždy jenom ty nejkvalitnější vnitřní díly, které jsou zároveň plně kompatibilní s ostatními součástkami a zbytečně se tak navzájem nepřetěžují. Nejkvalitnější upgrade je podle nás totiž ten, který nejenom navýší výkon vaší zbraně, ale také prodlouží její životnost.

Jaké součástky vám můžeme v rámci M14 airsoft upgrade vylepšit?

Přejít ->

Většina hráčů se pravděpodobně shodne na tom, že hlavním vnitřním dílem se stěžejním vlivem na celkový výkon zbraně je pružina. Platí jednoduché pravidlo, že čím silnější pružina (tj. čím větší je její reálná tuhost), tím větší je úsťová rychlost zbraně, tedy hlavní ukazatel jejího výkonu. V žádném případě však nedoporučujeme instalovat do zbraně neúměrně silnou pružinu vzhledem k ostatním vnitřním dílům. M14 airsoft upgrade by měl současně zahrnovat rovněž vylepšení na pružinu navázané vzduchotechniky, skládající se z válce, pístu, jejich hlav a trysky. Bezproblémová funkčnost a perfektní utěsnění vzduchotechniky jsou naprosto nezbytnými parametry – při jejich absenci vám k dobrému výkonu nepomůže ani sebelepší pružina.

Hop-up mechanismus, hlaveň a elektronika

Spadá-li vaše zbraň do levnější cenové relace, vyplatí se zauvažovat také nad výměnou původní hop-up komory, u níž si však musíte dát pozor na kompatibilitu s ostatními díly. Pravidelná výměna hop-up gumičky je potom nutností za každých okolností – tento jednoduchý a silně opotřebovávaný díl nese lví podíl na maximálním dostřelu a celkové přesnosti zbraně. Nepodceňte ani instalaci kvalitní hlavně, u které hraje prim především použitý materiál – zapomeňte tedy na levný hliník a raději investujte do pořádné nerezové oceli. Zúžení hlavně vám potom může přinést větší přesnost, delší dostřel i nižší hlasitost střelby, taková procedura by však měla jít ruku v ruce s pořízením kvalitnějších kuliček, které na uvedené aspekty mají rovněž nezanedbatelný vliv. V případě M14 airsoft upgrade se v neposlední řadě nabízí i vylepšení elektronického systému zbraně, čímž máme na mysli motorek, spínací sady a akumulátor.

Airsoft opravna – ten nejkvalitnější M14 airsoft upgrade za skvělou cenu!

Jak je patrné z předchozích odstavců, existuje nespočet možností, jak M14 airsoft upgrade provést a zdaleka ne všechny se dají podrobně obsáhnout v jednom krátkém článku. Doporučujeme vám proto, se o zamýšleném zbraňovém tuningu osobně poradit s odborníky na slovo vzatými, třeba právě ve vyškovské Airsoft opravně. Naši technici s vámi ochotně zkonzultují jakoukoliv servisní proceduru a rádi vám zodpoví veškeré dotazy. Chcete-li se o námi nabízených službách dozvědět více, navštivte naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde nás také rovnou můžete kontaktovat prostřednictvím internetového formuláře. Neváhejte tedy a svěřte svého airsoftového miláčka odborníkům v Airsoft opravně ještě dnes!

 

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *