Oprava airsoft zbraňe levně a rychle

Máte rádi airsoft? My ho milujeme! Dělá vám však problém sehnat kvalitní a spolehlivý servis, navíc s rozumnými cenami? Neklesejte na mysli, máme pro vás řešení! V naší vyškovské Airsoft opravně provádíme opravy, renovace, údržbu, upgrade i profesionální nástřiky, to vše za přijatelnou cenu, doplněnou o vstřícné a férové jednání s každým zákazníkem a možnost doručení zbraně poštou. Nízká cena a rychlost dokončení zakázky jsou hlavní atributy, na něž při opravě každé airsoft zbraňe hledíme. Chcete se dozvědět více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!

Osobně či poštou, dodání airsoft zbraňe je zcela na vás

Ať už žijete kdekoliv v České republice, se vzdáleností svého bydliště od Vyškova si nemusíte lámat hlavu. Veškeré airsoft zbraňe přijímáme osobně na pobočce, ale také poštovní cestou, ideálně v originálním obale a složeném stavu. Jeden z našich zkušených techniků zbraň po převzetí otevře, zkontroluje její stav, vyhledá nastalou závadu a vše fotograficky zdokumentuje. Teprve na základě tohoto úkonu vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Pokud přitom zjistíme, že by oprava z jakéhokoliv důvodu neměla být realizována (pokud by např. nebyla rentabilní), zbraň složíme do původního stavu a vrátíme vám ji. Po dokončení opravy či upgradu airsoft zbraňe si svou palnou krásku můžete opět vyzvednout na pobočce nebo vám ji na vaše přání zašleme poštou – všechny airsoft zbraňe poctivě balíme a balíky necháváme pojistit, proto se nemusíte obávat, že k vám vaše zbraň náhodou nedorazí.

V našich cenách se odráží kvalita, rychlost i profesionalita

Přejít ->

Kolik peněz za naše služby tedy zaplatíte? O cenách se u nás u nás mluví otevřeně, proto si buďte jisti, že vás v Airsoft opravně čeká jedině férové zacházení. Za prvotní rozebrání airsoft zbraňe a analýzu jejího stavu u nás zaplatíte skvělých 179 Kč. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč – počítá se jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. Předpokládaný výpočet odpracovaných hodin od nás přitom obdržíte předem, nehledě na závěrečnou fakturu s podrobným rozpisem všech provedených úkonů, použitých náhradních dílů a z toho vyplývajících cen. Pokud si pro přepravu vaší airsoft zbraňe zvolíte poštovní cestu, za poštovné a balné zaplatíte 79 Kč u dopravců GLS a Zásilkovna, u České pošty potom 115 Kč. V případě platby dobírkou si potom navrch připlatíte 49 Kč.

Oprava airsoft zbraňe již za pár hodin? Ale samozřejmě!

Naše obvyklá lhůta pro dokončení zakázky činí sedm pracovních dní. Tato doba je přitom ovlivněna množstvím momentálně vyřizovaných oprav nebo rychlostí poštovní přepravy, proto může být někdy vyšší, jindy zase o něco nižší. V každém případě vám za různě vysoké příplatky (+50 %, +100 %, +300 %) nabízíme přednostní odbavení vaší zakázky, které celou opravu výrazně urychlí. Naši technici jsou schopni dokončit práci na zakázce do tří dnů, do druhého dne nebo rovnou na počkání. V takovém případě to pro ně sice znamená ihned všeho nechat, uklidit pracovní stůl, rozpracovanou zbraň přesunout do boxu a nic přitom neztratit, vypnout telefon a koncentrovat se výhradně na vaši zakázku, přesto si však budete moci svou kompletně opravenou zbraň i s protokolem vyzvednout již za pár hodin.

Airsoft opravna, to je léty prověřená kvalita za skvělou cenu

Airsoft zbraňe, jejich opravy, zdokonalování a nástřiky jsou pro nás denním chlebem, posláním i radostí. Za devět let svého fungování si Airsoft opravna ve Vyškově získala tisíce spokojených zákazníků po celé ČR, ať už díky množství a kvalitě nabízených služeb nebo individuálnímu přístupu ke každému zájemci o servis airsoft zbraňe. Pokud jsme vás tímto článkem zaujali, neváhejte a navštivte náš web airsoftopravna.cz, kde se s námi nabízenými službami můžete podrobněji seznámit a také nás v případě zájmu kontaktovat prostřednictvím elektronického formuláře – třeba ještě dnes. Vážený vlastníku airsoft zbraňe, velice se těšíme na spolupráci s vámi!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *