Oprava airsoftových zbraní – kvalita a rozumná cena

Ať už hrajete airsoft na profesionální úrovni nebo spíše rekreačně, jistě vás zajímá, kde se dá co nejvýhodněji sehnat kvalitní a spolehlivá oprava airsoftových zbraní. Vhodným řešením pro vás může být vyškovská Airsoft opravna, která již devátým rokem poskytuje svým zákazníkům špičkové služby v oblasti airsoftového servisu i půjčovny zbraní. Přichystali jsme si pro vás krátký článek, v němž se o Airsoft opravně, jejích službách i stanoveném ceníku máte možnost dozvědět bližší informace. Proto neváhejte a směle pokračujte ve čtení!Oprava airsoftových zbraní

Oprava airsoftových zbraní a ještě mnohem víc, to je Airsoft opravna!

Pokud vaši zbraň postihne nenadálá závada, přichází naše chvíle, abychom si s ní poradili a vaši palnou krásku znovu uvedli do perfektního stavu. Oprava airsoftových zbraní, jejich renovace a údržba představuje hlavní náplň práce našich zkušených techniků. Zbraň vám opravíme, vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení, popř. vyměníme poškozené díly. Náhradních součástek máme na naší pobočce opravdu velké množství a pokud náhodou zrovna daný díl není k dispozici, ihned jej doobjednáváme. Součástí naší specializace je také zbraňový upgrade, v rámci něhož jsme schopni navýšit výkon vaší zbraně až o 65 %, a také vysoce kvalitní profesionální nástřiky zbraní. A pokud si potřebujete na pár dní vypůjčit zbraň, velice rádi vám některý ze špičkových kousků v naší nabídce poskytneme.

Nemáte auto? Zašlete nám zbraň jednoduše poštou!

Přejít ->

Bližší informace o případné opravě či údržbě vaší zbraně získáte vyplněním poptávkového formuláře na našich webových stránkách. Technik vám v odpovědi nastíní potřebné úkony při opravě i přibližný termín jejího dokončení. Zbraň nám můžete doručit osobně na pobočku ve Vyškově nebo jednoduše zaslat poštou, ideálně v originálním obale a složeném stavu. Náš technik ji po převzetí otevře, zkontroluje její stav, popř. vyhledá nastalou závadu a vše poctivě zdokumentuje. Teprve na základě této analýzy vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Po dokončení práce vám zašleme na email podrobný rozpis úkonů, použitých náhradních dílů a cen, veškeré formální náležitosti od nás tedy obdržíte černé na bílém. S odevzdáním zbraně zpět do vašich rukou, se to má stejně jako při jejím doručení do dílny – můžete si ji u nás vyzvednout osobně nebo vám ji na přání zašleme poštou.

Nemějte obavy, o cenách se u nás bavíme otevřeně!

Za prvotní rozebrání zbraně a analýzu jejího stavu u nás zaplatíte skvělých 179 Kč. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. Pokud se rozhodnete pro zaslání zbraně poštou, zaplatíte za poštovné a balné u dopravců GLS a Zásilkovna 79 Kč, u České pošty potom 115 Kč (za platbu dobírkou si navíc připlatíte 49 Kč). Oprava airsoftových zbraní v Airsoft opravně přináší našim zákazníkům zajímavé výhody – můžete si u nás např. pronajmout náhradní zbraň, zatímco vaši vlastní budeme opravovat, přičemž cenu vám stanovíme individuálně a budete osvobozeni od složení vratné zálohy ve výši 1500 Kč. Za různě vysoké příplatky jsme potom schopni vyřídit vaši zakázku přednostně, a to do tří dnů (+ 50 %), do druhého dne (+ 100 %) nebo rovnou na počkání do několika hodin (+ 300 %). Taková oprava airsoftových zbraní už se opravdu vyplatí!

Airsoft opravna, to je prvotřídní servis za rozumnou cenu

Vyškovská Airsoft opravna si za téměř dekádu svého fungování získala spokojené zákazníky po celé České republice, kteří oceňují široký výběr i kvalitu nabízených služeb, skvělé ceny, snadnou dostupnost i vstřícný přístup ze strany techniků. Navštivte náš web airsoftopravna.cz, kde se můžete se službami nabízenými Airsoft opravnou seznámit podrobněji a rovnou nás zde kontaktujte prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Oprava airsoftových zbraní je pro nás denním chlebem, výsadou i radostí – proto neváhejte a přesvědčte se o tom ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *