Oprava airsoftových zbraní Olomouc

Máte rádi airsoft? Je místem vašeho bydliště Olomouc, ale nedaří se vám sehnat kvalitní a cenově výhodný servis v přijatelné vzdálenosti od vašeho bydliště? Pokud tomu tak skutečně je, máme pro vás vhodné řešení. Jsme tým zkušených techniků a airsoftových nadšenců, pro které je oprava airsoftových zbraní a řada dalších servisních činností denním chlebem. Sídlíme ve Vyškově, Olomouc je od nás tedy co by kamenem dohodil. Chcete-li se o našich službách a cenách za ně dozvědět více, neváhejte a čtěte dále!

oprava airsoftových zbraní, Olomouc

Oprava airsoftových zbraní a další služby v Airsoft opravně

Hlavní náplní činnosti Airsoft opravny je již zmíněná oprava airsoftových zbraní a jejich běžná údržba. Svou zbraň si k nám můžete uložit také za účelem upgradu, kdy vám na vaše přání a po odborné konzultaci, vyměníme zastaralé vnitřní díly za novější a kvalitnější, což ve výsledku pozitivně ovlivní výkon i životnost vaší palné krásky. Stejně tak jsme schopni vám poskytnout profesionální nástřik čistě dle vašich vlastních představ a v neposlední řadě si u nás můžete některou z nabízených zbraní na jeden až tři dny pronajmout, ať už se s ní následně budete pohybovat kdekoliv – Olomouc a její okolí nevyjímaje.

Jak nám z města Olomouc zbraň doručit a co s ní vůbec provádíme?

Přejít ->

Co se týče dodání zbraně do naší dílny, doručte nám ji ideálně ve složeném stavu a uloženou v originálním obale. Můžete nám ji přitom zaslat poštou nebo využít půlhodinového dálničního spojení Olomouc – Vyškov a přivézt nám ji osobně na pobočku. Jeden z našich techniků zbraň po převzetí rozebere, posoudí její stav a zjistí problémovou závadu, přičemž pořídí pečlivou foto – dokumentaci provedeného úkonu. Teprve na základě tohoto šetření vznikne přesná finanční kalkulace, kterou zákazník obratem schvaluje. Zjistíme-li přitom, že by nebylo vhodné opravu z jakéhokoliv důvodu realizovat, zbraň složíme do původního stavu a vrátíme vám ji. Po dokončení práce vám technik zašle na email podrobný rozpis úkonů, použitých náhradních dílů a z toho vyplývajících cen. Olomouc si může být jista, že oprava airsoftových zbraní pro nás v prvé řadě představuje poctivou záležitost!

Kolik peněz to vlastně bude Olomouc stát?

Za prvotní zjištění stavu zbraně a odbornou fotodokumentaci u nás zaplatíte 179 Kč, tedy částku, která by ve městě Olomouc těžko hledala konkurenci. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se nemusíte obávat, že byste o výši výsledné ceny nebyli předem informováni. Co se týče poštovního zaslání opravené zbraně zpět na vaši adresu, za poštovné a balné zaplatíte 79 Kč přepravcům GLS a Zásilkovna, 115 Kč si potom účtuje Česká pošta; budete-li platit vyhotovenou zakázku dobírkou, zaplatíte navíc příplatek 49 Kč (platí pro Olomouc stejně jako pro zbytek ČR). Opravenou zbraň si můžete vyzvednout také osobně na pobočce, aby již na zpáteční cestě směr Olomouc mohla vaše palná kráska odpočívat v klidu a bezpečí vašeho vozidla.

Vyškov – Olomouc, Olomouc – Vyškov, dva blízcí airsoft partneři

Budeme k vám upřímní: Olomouc milujeme a Olomouc si na oplátku za devět let naší existence zamilovala nás – totéž platí pro naši hanáckou klientelu. Airsoft opravna si za uvedenou dobu stačila vybudovat silnou pozici mezi airsoftovými servisy nejenom v regionálním, ale i celostátním měřítku. Podrobný popis služeb Airsoft opravny naleznete na našich webových stránkách airsoftopravna.cz, kde nás rovnou můžete kontaktovat přes elektronický formulář. Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy a domluvíme s vámi férové podmínky vaší potenciální zakázky. Ať už tedy Olomouc vaším bydlištěm je nebo není, napište nám ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *