Oprava airsoftových zbraní Praha

Co všechno má Praha? Více než tisíciletou historii, nádherné památky, davy turistů, metro… ale také rozsáhlou airsoft komunitu, která z hlavního města Praha dělá airsoftovou metropoli par excellence! To s sebou pochopitelně přináší i záplavu dychtivých hráčů, pro které se oprava airsoftových zbraní stává nezbytnou součástí jejich činnosti. A právě zde vstupuje na scénu vyškovská Airsoft opravna s jasným vzkazem: “Praha a její zbraně jsou v naší dílně vítány!” Chcete-li se o našich službách a významu spojení Praha – Vyškov dozvědět více, neváhejte a čtěte dál.

oprava airsoftových zbraní, Praha

Airsoft opravna, to je oprava airsoftových zbraní a ještě mnohem víc!

Oprava airsoftových zbraní, jejich renovace, údržba, upgrade, ale i profesionální nástřik nebo dokonce pronájem jsou naprosto běžnou součástí činnosti Airsoft opravny ve Vyškově. Naši zkušení technici vaši zbraň vyčistí, promažou, zkontrolují její funkčnost a opotřebení, vymění poškozené díly, prodlouží její životnost nebo pomohou navýšit výkon zbraně až o 65 %, přičemž s vámi jakýkoliv upgrade ochotně zkonzultují. Hráči z hlavního města Praha si u nás běžně nechávají provést kvalitní maskovací nástřiky, které se jen tak nesloupnou a také mají možnost si některou z nabízených zbraní zapůjčit, mají-li u nás svou vlastní momentálně v servisu. Praha je tak skvělá, že jsme pro ni ochotni udělat cokoliv!

Volný pohyb airsoftového zboží Praha – Vyškov a zpět

Přejít ->

A jak takový airsoft byznys na lince Praha – Vyškov běžně vypadá? Svou zbraň nám dodejte ideálně v originálním obale a složeném stavu. Můžete nám ji přitom zaslat poštovní cestou nebo si udělat výlet na Moravu a zbraň nám doručit osobně na pobočku – Praha a její obyvatelé jsou u nás vřele vítáni. Náš technik zbraň po převzetí otevře, určí její stav a příčinu závady, vše zdokumentuje a následně určí přesnou finanční kalkulaci, kterou obratem schvalujete. O ceně se u nás mluví otevřeně, proto si buďte jisti, že své zákazníky nešidíme a navrch jim po zhotovení zakázky zasíláme podrobný rozpis cen, úkonů a použitých náhradních dílů (Praha v tomto samozřejmě nepředstavuje žádnou výjimku). Hotovou zbraň vám na přání můžeme zaslat zpět poštou nebo lze předání opět provést osobně – potom si svou palnou krásku budete moci posadit na vedlejší sedadlo a vyrazit s ní na cestu směr Praha.

Oprava airsoftových zbraní a kolik za ni Praha zaplatí

Oproti konkurenčním opravnám ve městě Praha máme tu zřetelnou výhodu, že své služby nabízíme za výrazně nižší cenu. Za prvotní rozebrání zbraně si účtujeme 179 Kč, následná hodinová sazba technika činí 429 Kč; přesné vyměření hodin k odpracování vám přitom zašleme ještě před samotným začátkem úkonu. Za poštovné a balné u přepravců GLS a Zásilkovna zaplatíte 79 Kč, Česká pošta si potom za dopravu po celé ČR (hl. město Praha nevyjímaje) účtuje 115 Kč. A pokud se vám na dokončení opravy nechce čekat sedm pracovních dnů, nabízíme městu Praha exkluzivní nadstandardní služby. Za různě vysoké příplatky (50 %, 100 %, 300 %) si jsme ochotni s opravou pospíšit a zakázku dokončit do tří dnů, do druhého dne nebo rovnou na počkání.

Město Praha, uvidíme se ve Vyškově!

Praha je krásná, Praha je stověžatá, Praha je airsoftem žijící. Praha je město, které naši Airsoft opravnu za kvalitu i množství nabízených služeb miluje. My naopak milujeme hlavní město Praha, zejména díky nespočtu spokojených zákazníků, jejichž zbraně pod rukama našich techniků za devět let existence Airsoft opravny prošly. Pokud jsme vás tímto článkem oslovili, navštivte náš web airsoftopravna.cz, kde se s našimi službami můžete seznámit podrobněji. A uvažujete-li o tom, že nám svou zbraň svěříte, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím elektronického webového formuláře. Praha a její zbraně jsou u nás jako doma – kontaktujte nás proto ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *