Opravy airsoftových zbraní – děláme to, čemu rozumíme

Milujete airsoft? Blíží se vám důležitá akce s kamarády, ale máte pocit, že by vaší zbrani předtím prospěla pořádná ozdravovací kůra v servisu? Potom jste na správné adrese, máme pro vás vhodné řešení. Opravy airsoftových zbraní, jejich renovace, upgrade nebo nástřiky, to jsou jenom některé ze základních služeb, které vám může poskytnout Airsoft opravna ve Vyškově. Přichystali jsme si pro vás krátký článek, v němž máte možnost dočíst se o našich službách nebo způsobu vyřizování jednotlivých zakázek více. Proto neváhejte a pokračujte ve čtení!

Airsoft opravna

Airsoft opravna, to jsou opravy airsoftových zbraní a ještě mnohem více!

Renovace, údržba a opravy airsoftových zbraní bezesporu patří mezi nejčastější náplň naší každodenní práce. Poradíme si s nejrůznějšími druhy technických závad, vaši zbraň vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení, popř. provedeme výměnu poškozených dílů. Náhradních součástek máme na skladě opravdu velký dostatek, jenom výjimečně se tedy stává, že by konkrétní díl zrovna nebyl k dispozici. V takovém případě jej ihned doobjednáváme, aby zpoždění zakázky bylo pokud možno nulové. Bližší informace o případné opravě či údržbě vaší zbraně získáte vyplněním poptávkového formuláře na našem webu. V odpovědi vám technik nastíní potřebné úkony při opravě i přibližný termín jejího dokončení.

Vytuňte vaši palnou krásku zevnitř i zvenčí

Přejít ->

Nejsou to však pouze opravy airsoftových zbraní, jimž se naši technici den co den věnují. Součástí naší specializace je také zbraňový upgrade, díky němuž můžeme navýšit výkon vaší palné krásky až o 65 %. Takové vylepšení si můžete nechat provést najednou nebo po jednotlivých dílech. V každém případě nicméně dbáme na to, aby prováděný upgrade nejenom navýšil výkon zbraně, ale také prodloužil její životnost. Jedině tak totiž daná procedura vaší zbrani ve výsledku skutečně prospěje a naopak ji neznehodnotí. Spolehněte se, že při tuningu vašeho miláčka použijeme ty nejkvalitnější náhradní díly, které zároveň budou plně kompatibilní se zbytkem vnitřní výbavy zbraně. A to stále není všechno: V Airsoft opravně vaší zbrani provedeme také profesionální nástřik! I v tomto případě dbáme v prvé řadě na kvalitu, naše nástřiky se tedy jen tak nesloupnou a vaši zbraň učiní takřka neviditelnou. A to se v akci může opravdu hodit!

Chci si nechat opravit zbraň v Airsoft opravně. Jak na to?

Po prvotní online komunikaci s technikem nám zbraň můžete doručit osobně na vyškovskou pobočku nebo jednoduše zaslat poštou, ideálně v originálním obalu a složeném stavu. Technik zbraň po převzetí otevře, zjistí její stav a vyhledá nastalou závadu a vše fotograficky zdokumentuje. Teprve na základě této analýzy vznikne přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Pokud přitom zjistíme, že by oprava z jakéhokoliv důvodu neměla být realizována, zbraň složíme do původního stavu a vrátíme vám ji. Stav své opravy potom můžete sledovat v reálném čase na našich webových stránkách. Po dokončení práce vám technik zašle na email podrobný rozpis úkonů, použitých náhradních dílů a cen. O těch se u nás bavíme otevřeně, nemějte tedy strach, že by vás na závěrečném vyúčtování čekalo nemilé překvapení v podobě jakkoliv přemrštěné částky. Pro opravenou zbraň si k nám opět můžete přijet osobně nebo vám ji na přání zašleme poštou v balíku – tak jednoduché to je!

Opravy airsoftových zbraní v Airsoft opravně jsou zde i pro vás!

Již devátým rokem provádí Airsoft opravna údržbu, upgrade či opravy airsoftových zbraní, přičemž si dokázala vydobýt skvělé renomé u airsoftové komunity po celé ČR. Vynikáme širokou škálou i kvalitou nabízených služeb, skvělými cenami i vstřícným individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Navštivte webové stránky airsoftopravna.cz, kde se s nabízenými službami nebo ceníkem můžete seznámit podrobněji, a rovnou nás zde kontaktujte prostřednictvím již zmíněného online formuláře. Naši zkušení technici s vámi každou zamýšlenou servisní proceduru ochotně prodiskutují, můžete si tak sami ověřit, že opravdu děláme to, čemu rozumíme a co milujeme. Ozvěte se nám ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *