OPRAVY A OMLAZENÍ
AIRSOFTOVÝCH ZBRANÍ

JIŽ OD 429 KČ

Vaši airsoftovou zbraň dáme do pořádku. Uděláme jí údržbu, vyměníme poškozené díly, prodloužíme její životnost. Zbraň nám nejlépe zašlete nebo přineste v originálním obale a ve složeném stavu. Termín dokončení opravy ovlivňuje rychlost doručení, přístup k náhradním dílům, počet objednávek apod. Technik vám při dokončení práce zašle na email podrobný rozpis úkonů, náhradních dílů a cen. Na této stránce si můžete prohlédnout fotografie námi realizovaných oprav.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKAZPĚT DOMŮ

FOTOGRAFIE Z REALIZACÍ

KDY BUDE VAŠE ZBRAŇ HOTOVÁ?

TO VÁM MŮŽEME ŘÍCT CELKEM PŘESNĚ.

Díky hrubému odhadu doby opravy každé zbraně, pořadí zbraně v přijatých zakázkách a průměrné pracovní době už se dá přesněji předpovědět datum dokončení práce. Tabulka níže je aktualizovaná několikrát za den. Podívejte se, jak je na tom vaše zbraň.

Příplatek – Účtuje se v případě, že si zákazník zvolil některou z expresních služeb. Hod – Odhad času opravy v hodinách. Odhad se v průběhu opravy může měnit. Termín – Nezávazný odhad dokončení opravy nebo úpravy zbraně. Materiál – Odhad ceny materiálu k opravě, a to včetně daně. Celkem – Odhad nákladů na opravu nebo úpravu celkem včetně poštovného (pokud se zasílá) a daně. Platba – Výsledná cena opravy po dokončení všech prací včetně poštovného (pokud se zasílá) a daně.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKAZPĚT DOMŮ