Půjčovna airsoft zbraní pro každého

Co dělat, když se vám nezadržitelně blíží důležitá airsoftová hra, ale vaše palná kráska vám momentálně vypověděla službu? Nejlépe uděláte, pokud ji uložíte do našeho vyškovského servisu Airsoft opravna – naši zkušení technici se o ni jistě skvěle postarají a vy si u nás budete rovnou moci zapůjčit kvalitní útočnou elektrickou pušku čistě dle vašich vlastních preferencí. Půjčovna airsoft zbraní ve Vyškově vás jednoduše ve štychu nenechá. Čtěte dál a dozvíte se o službách naší opravny a půjčovny více!

půjčovna airsoft zbraní

Vstřícné jednání a skvělé ceny, to je půjčovna airsoft zbraní ve Vyškově

Dle základní nabídky si námi nabízené zbraně máte možnost zapůjčit po dobu jednoho nebo tří dnů. S jednodenním pronájmem se setkáte zejména na akcích, které sami pořádáme nebo kterých se účastníme. Systém je naprosto jednoduchý – zbraň si vyzvednete před zahájením akce a vrátíte na jejím konci. Jde podle nás o ideální možnost, jak si danou zbraň “osahat” ještě před jejím zakoupením nebo si jednoduše airsoft napoprvé vyzkoušet, jste-li touto hrou prozatím zcela nepolíbeni. Zaplatíte přitom pouhý zlomek nákupní ceny zbraně, a to skvělých 429 Kč. Chystáte-li se na větší akci, jistě uvítáte možnost zapůjčení zbraně na tři dny, třeba během víkendu. Pušku si tak vyzvednete v pátek odpoledne a vrátíte nám ji až v průběhu pondělí. Naše půjčovna airsoft zbraní si za tuto variantu pronájmu účtuje parádních 849 Kč, jedná se tudíž o takové velmi férové tři dny po našem.

Hodila by se vám naše zbraň na déle než tři dny? Žádný problém!

Přejít ->

V Airsoft opravně se ovšem neomezujeme pouze na základní nabídku, svým zákazníkům se totiž vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Zbraň si tedy můžete zapůjčit také na dobu přesahující tři dny, přičemž délka tohoto časového úseku je zcela na vás – na ceně pronájmu se s vámi dohodneme individuálně. Podobně postupujeme i v případě, že jste si do našich servisních služeb uložili svou vlastní palnou krásku a mezitím byste si od nás rádi vypůjčili zbraň náhradní. Vše u nás záleží na domluvě, proto vám rádi v lecčems vyhovíme, bude-li to v našich silách. V každém případě však před samotným pronájmem budeme muset zkontrolovat váš občanský průkaz a následně nám podepíšete jednoduchou smlouvu o zápůjčce. Nakonec po vás ještě budeme požadovat složení vratné zálohy ve výši 1500 Kč, od této povinnosti vás však osvobodíme, budete-li mít v naší opravně uloženou vlastní zbraň.

Naše AEG pušky vás jednoduše nezklamou

A které kousky vám vyškovská půjčovna airsoft zbraní může nabídnout? První možností je hráči velice oblíbená útočná elektrická puška M4, a to v černém celokovovém provedení. Díky úsťové rychlosti až 430 FPS (130 m/s) jde o ideální zbraň pro boj na střední až delší vzdálenosti. Vzhledem k jejímu výkonu doporučujeme při střelbě používat kuličky o hmotnosti 0,25 g, maximálně 0,28 g. Milovníkům ruského zbraňového arzenálu potom můžeme poskytnout velmi odolnou realistickou kopii útočné pušky s označením AKS-74U, která zaujme především malými rozměry, celokovovým zpracováním a dřevěným předpažbím. Již v základu dosahuje nadstandardního výkonu 130 m/s, skvěle se vám s ní proto budou kosit nepřátelé ve venkovních prostorách.

Naše půjčovna airsoft zbraní je zde pro každého, i pro vás!

Půjčovna airsoft zbraní v rámci vyškovské Airsoft opravny představuje ideální řešení pro úplné začátečníky doposud nepolíbené airsoftem, zkušené hráče zamýšlející vyzkoušet si nabízené zbraně ještě před samotnou koupí nebo kohokoliv jiného, kdo z nějakého důvodu nemá možnost v nejbližších dnech použít vlastní zbraň. Můžeme se pochlubit nabídkou kvalitních pušek, skvělými cenami i vstřícným individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Navštivte proto náš web airsoftopravna.cz, kde se můžete podrobněji seznámit i s dalšími službami poskytovanými Airsoft opravnou a rovnou nás zde zkontaktujte prostřednictvím jednoduchého poptávkového formuláře. Již devátým rokem si získáváme spokojené zákazníky ze všech koutů ČR. Ozvěte se nám a zařaďte se po jejich bok třeba ještě dnes!

 

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *