Půjčovna airsoft zbraní – rychle a dostupně

Blíží se vám důležitá airsoftová akce, ale nemáte momentálně k dispozici vlastní zbraň? Chcete si na vlastní kůži otestovat manipulaci s kvalitní útočnou puškou ještě před jejím zakoupením? Nebo snad ještě s airsoftem nemáte pražádné zkušenosti a hledáte tak způsob, jak si jej za výhodnou cenu vyzkoušet? Ať už je váš důvod pro krátkodobý pronájem zbraně jakýkoli, půjčovna airsoft zbraní ve Vyškově vás zaručeně nezklame. V tomto článku si o rychlém a dostupném pronájmu zbraní v Airsoft opravně i stanoveném ceníku povíme mnohem více, proto neváhejte a pokračujte ve čtení!

půjčovna airsoft

Půjčte si zbraň na den nebo celý víkend za parádní ceny!

Půjčovna airsoft zbraní ve vyškovské Airsoft opravně vám nabízí zapůjčení jedné z vyhrazených elektrických pušek po dobu jednoho nebo tří dnů. První možnost lze využít zejména na akcích, které sami pořádáme nebo kterých se sami účastníme – zbraň si vyzvednete před zahájením akce a vrátíte na jejím konci. Jde podle nás o ideální možnost, jak si v akci „osahat“ zbraň, jejíž koupi zvažujete, popř. zakusit airsoft samotný a zaplatit přitom jenom zlomek nákupní ceny dané pušky, skvělých 429 Kč. Pokud se nicméně chystáte na větší akci, nabízí se vám výhodná možnost pronájmu zbraně na tři dny, a to za pouhých 849 Kč. Zbraň si tak u nás můžete vyzvednout v pátek odpoledne a vrátíte nám ji až v pondělí – jde o takové férové tři dny po našem.

Pronájem zbraně na déle než tři dny? Žádný problém!

Přejít ->

Naše půjčovna airsoft zbraní se však neřídí výhradně základní nabídkou. Vše u nás záleží na rozumné domluvě, proto budete-li mít zájem, rádi vám zbraň zapůjčíme na déle než tři dny a cenu s vámi domluvíme individuálně. Stejně postupujeme i v případě, že si do našeho servisu uložíte vlastní zbraň a v mezičase za ni budete potřebovat náhradu. Za těchto okolností vám kromě individuálního stanovení ceny také odpustíme složení vratné zálohy ve výši 1500 Kč, kterou jinak od zákazníků při běžném pronájmu požadujeme. Jelikož se podle zákona jedná o zbraň, budeme nicméně muset zkontrolovat váš občanský průkaz a také s vámi podepíšeme jednoduchou smlouvu o zápůjčce.

Vysoce kvalitní pušky AEG, to je půjčovna airsoft zbraní ve Vyškově

A které zbraně vám tedy půjčovna airsoft zbraní ve Vyškově může nabídnout? První možností je klasická elektrická útočná puška typu M4, v černé barvě a celokovovém provedení. Díky úsťové rychlosti až 430 FPS (130 m/s) je tato kráska ideální zbraní pro boj na střední až delší vzdálenosti. Vzhledem k jejímu výkonu pak doporučujeme používat kuličky ve váhovém rozmezí 0,25 – 0,28 g. Fajnšmekrům dále můžeme nabídnout velmi odolnou, realistickou kopii ruské útočné pušky AK74U, která zaujme především malými rozměry, celokovovým zpracováním a dřěveným předpažbím. Již v základu tento kousek dosahuje nadstandardního výkonu 130 m/s, proto se s ním můžete sebevědomě ohánět ve venkovních prostranstvích.

Profesionální půjčovna Airsoft opravny může zbraň pronajmout i vám!

Pokud si naléhavě potřebujete zapůjčit kvalitní airsoftovou zbraň za pouhý zlomek její nákupní ceny, věříme, že vám půjčovna airsoft zbraní ve vyškovské Airsoft opravně dokáže poskytnout vše, co hledáte. Pohodlí našich zákazníků nám na srdci leží v prvé řadě, proto vám rádi ve všem vyhovíme, bude-li to v našich silách. Pokud je pro vás Vyškov příliš daleko, není problém domluvit se na zaslání zbraně poštou – rychlost a snadná dostupnost jsou jenom některé z mnoha atributů, jimiž se naše půjčovna airsoft zbraní vyznačuje. Navštivte naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde se o veškerých službách nabízených Airsoft opravnou můžete dozvědět více, a rovnou nás zde zkontaktujte prostřednictvím jednoduchého online formuláře. Těšíme se na spolupráci s vámi, ozvěte se nám proto ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *