Půjčovna airsoftových zbraní za příznivé ceny

Jste zapáleným hráčem airsoftu, chystáte se na jednodenní nebo víkendovou akci, ale nemáte svou vlastní zbraň momentálně po ruce? Chtěli byste si náhradní zbraň vypůjčit, ale nejste si jisti, kde vám nabídnou opravdu kvalitní kousky za přijatelné ceny? Potom určitě zpozorněte, neboť se nacházíte na správné adrese. Půjčovna airsoftových zbraní v rámci vyškovské Airsoft opravny by vaši poptávku mohla s přehledem uspokojit. Chcete se o našich službách dozvědět více? Potom neváhejte a pokračujte ve čtení!

půjčovna airsoftových zbraní

Které kousky vám naše půjčovna airsoftových zbraní může nabídnout? Jedině ty nejlepší!

Nejprve vám předvedeme samotný sortiment, z něhož u nás můžete vybírat. Naše půjčovna vám nabízí např. černou elektrickou pušku M4 v celokovovém provedení, která je díky své úsťové rychlosti až 430 FPS (130 m/s) ideální zbraní pro boj na střední až delší vzdálenosti. S přihlédnutím k jejímu výkonu doporučujeme používat kuličky o hmotnosti 0,25 kg, maximálně 0,28 kg. Druhou možností je potom velmi odolná realistická kopie ruské útočné pušky AK 74U, která zaujme především malými rozměry, celokovovým zpracováním a dřevěným předpažbím. Již v základu puška dosahuje nadstandardního výkonu 130 m/s, je proto vhodným kouskem do venkovních prostor. Podotýkáme, že se ze zákona jedná o zbraně, proto po vás budeme před samotným pronájmem vyžadovat předložení občanského průkazu, podepsání jednoduché smlouvy o zápůjčce a složení vratné zálohy 1500 Kč.

Délka pronájmu a kolik za něj zaplatíte

Přejít ->

Naše půjčovna airsoftových zbraní vám v základní nabídce může nabídnout pronájem zbraně po dobu jednoho nebo tří dnů. Jednodenní výpůjčky provozujeme zejména na akcích, které sami pořádáme nebo kterých se účastníme. Zbraň si tak po splnění všech formálních náležitostí vyzvednete před zahájením akce a vrátíte na jejím konci, přičemž vás to bude stát skvělých 429 Kč. Pokud se chystáte zúčastnit airsoftem nabitého víkendu, jistě oceníte možnost vypůjčení některé z nabízených zbraní po dobu tří dnů. Jde o takové férové tři dny po našem, za které zaplatíte pouhých 849 Kč – zbraň si u nás vyzvednete v pátek odpoledne a vrátíte až v pondělí.

Jste zákazníkem Airsoft opravny? Odpustíme vám zálohu za pronájem!

V rámci nabízených služeb se však vyškovská půjčovna airsoftových zbraní neomezuje výhradně na uvedený základní ceník. Nedělá nám kupříkladu problém domluvit s vámi pronájem na dobu přesahující tři dny – v takovém případě cenu stanovujeme individuálně. Stejným způsobem postupujeme také tehdy, máte-li svou vlastní zbraň momentálně uloženou v servisu naší Airsoft opravny a potřebujete si mezitím vypůjčit zbraň náhradní. A to není jediná výhoda, kterou svým zákazníkům při výpůjčkách poskytujeme – před samotným pronájmem jste totiž osvobozeni od povinnosti složit vratnou zálohu. Vše záleží na domluvě – jestliže to bude v našich silách, rádi vám ve všem vyhovíme.

Využijte služeb naší airsoft půjčovny i vy!

Airsoft opravna ve Vyškově funguje již devátým rokem a za tu dobu stihla posbírat nespočet pozitivních ohlasů od zákazníků z airsoftové komunity po celé České republice. Je to především množství nabízených služeb, mezi něž se řadí také půjčovna airsoftových zbraní, kvalita odvedené práce, příznivé ceny i vstřícný přístup ke každému zákazníkovi, díky nimž se náš servis a půjčovna dlouhodobě těší tak velké oblibě. Pokud se s námi nabízenými službami a ceníkem chcete podrobněji seznámit, navštivte náš web airsoftopravna.cz, kde se dozvíte vše potřebné a kde nás také můžete kontaktovat prostřednictvím nezávazného internetového formuláře. Prvotřídní zbraně za skvělé ceny, přesně to je vám naše půjčovna schopna nabídnout. Ozvěte se nám proto ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *