Servis airsoft zbrane a kvalitní péče o zbraň

Když mluvíme o uložení airsoft zbrane do servisu, řadě airsoftem nepolíbených laiků by se mohla vybavit maximálně oprava nastalé závady, pomocí které je zbraň úspěšně uvedena do opětovného provozu. Servis airsoftových zbraní však obnáší mnohem více – kromě klasických oprav může zahrnovat i jejich upgrade nebo profesionální nástřik. Pokud se o mnoha aspektech airsoft servisu poskytovaného v našich dílnách chcete dozvědět více, neváhejte a přejděte na následující řádky.

Servis, airsoft zbrane

Servis v Airsoft opravně? Oprava, údržba i upgrade

Jak již bylo řečeno, běžnou součástí servisu airsoft zbrane jsou opravy zbraní a jejich pravidelná údržba – v naší Airsoft opravně vám zbraň vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení a také vyměníme zastaralé či nefunkční díly, abychom vaší palné krásce vdechli nový život. Náš servis však dokáže víc než to. Součástí naší specializace je rovněž vylepšování a zdokonalování zbraní tak, aby se významným způsobem zvýšil jejich výkon i životnost. Pokud byste rádi pocítili vzrůst výkonu vaší airsoft zbrane až o 65 %, naši zkušení technici vám jsou k dispozici v dílnách i jako poradci při plánování co nejefektivnější strategie tuningu zbraně. Servis pro nás není prostá manuální práce, ale především poctivá služba zákazníkovi!

Kvalitní péče a servis se musí týkat i zevnějšku

Přejít ->

V úvodu tohoto článku jste jistě zaregistrovali zmínku o profesionálním nástřiku airsoft zbrane. Že by snad servisní služby Airsoft opravny zahrnovaly i tento aspekt? Ale samozřejmě, že ano! Na základě vašeho přání a návrhu vám poskytneme kvalitní maskovací nástřik s dlouhou životností a téměř nulovým rizikem sloupnutí. Zcela běžně jsou u nás nástřiky součástí klasických oprav a vylepšování starších zbraní – máte tak možnost zabít více much jednou ranou. Takový servis je potom radost poskytovat!

U nás si airsoft zbrane i pronajmete

Už jsme zde hovořili o opravách, údržbě, tuningu i nástřicích… co dalšího by tak ještě servis airsoft zbrane mohl zahrnovat? Věřte tomu nebo ne, součástí našeho servisu je i pronájem airsoftových zbraní, případně jejich krátkodobé zapůjčení na námi pořádaných akcích. Můžete si tak u nás pronajmout elektrickou M4 nebo realistickou kopii AKS 74U na jeden nebo tři dny, pokud např. vaše vlastní zbraň momentálně pobývá v naší dílně na opravě. K zapůjčení od vás budeme potřebovat pouze občanský průkaz, podpis jednoduché smlouvy o zápůjčce a případné složení vratné zálohy ve výši 1500 Kč (tu neplatíte v případě, že vám vaši zbraň zrovna opravujeme). Airsoft servis u nás nabývá skutečně mnoha podob!

Servis vaší airsoft zbrane je u nás v dobrých rukou

Jak je patrné z předchozích odstavců, servis v Airsoft opravně pokrývá skutečně široké množství služeb, které můžeme za příznivé ceny poskytnout i vám. Stačí, když nás zkontaktujete prostřednictvím formuláře na webových stránkách airsoftopravna.cz a poté se telefonicky domluvíme na konkrétních parametrech vaší zakázky. Svou zbraň nám můžete odeslat poštou nebo přinést osobně na pobočku, stejným způsobem vám nejpozději do sedmi pracovních dnů opravenou či zrenovovanou zbraň vrátíme. Za 9 let existence náš servis zpracoval téměř 3800 kusů zbraní – proto neváhejte a staňte se naším zákazníkem ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *