Servis airsoftových pistolí pro každého

Patrně se shodneme, že by každý airsoftový profesionál měl mít kromě hlavní útočné pušky po ruce také záložní ruční zbraň, která se i přes své skromné rozměry může na hřišti mnohdy ukázat jako neocenitelný pomocník. I pistole a revolvery je ovšem občas zapotřebí svěřit do rukou technikům v servisu, ať už za účelem opravy, údržby nebo například upgradu. Airsoft opravna ve Vyškově poskytuje kromě jiného prvotřídní servis airsoftových pistolí, jenž vašeho miláčka dostane znovu do skvělé kondice. Čtěte dál a dozvíte se více!

Servis airsoftových pistolí

Opravy, údržba, upgrade i nástřiky, to je Airsoft opravna!

Práce našich zkušených techniků nejčastěji zahrnuje opravy a renovace zbraní, stejně jako jejich údržbu. Svou ruční palnou krásku nám tedy můžete s klidem v duši svěřit za účelem odstranění technické závady nebo v rámci pravidelné udržovací procedury, kdy vaši zbraň vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funčknost a opotřebení nebo vyměníme poškozené díly. Náhradních součástek máme na skladě opravdu velké množství, pokud však konkrétní díl náhodou není k dispozici, ihned jej doobjednáváme, aby doba vyřízení vaší zakázky nabrala co možná nejmenší zpoždění. Náš servis airsoftových pistolí vám je rovněž k dispozici pro potřeby upgradu, kdy vaší pistoli znatelně navýšíme výkon a současně prodloužíme její životnost. Nesmíme zapomenout ani na možnost profesionálního kamuflážního nástřiku, který vaši zbraň bezchybně zamaskuje a za žádných okolností nedojde k jeho sloupnutí. Pokud si s jakoukoliv servisní procedurou nebudete vědět rady, naši technici vám ochotně poskytnou cenné rady i odpovědi na veškeré dotazy.

Nemusíte se do Vyškova trmácet osobně, stačí nám zbraň zaslat poštou!

Přejít ->

Že jsou naše služby opravdu pro každého, dokazuje už jenom možný způsob dopravy zbraní na naši pobočku – svého miláčka nám můžete přinést osobně anebo jednoduše zaslat poštou, ideálně ve složeném stavu a originálním obale. Technik pistoli po převzetí otevře, zkontroluje její stav a vyhledá nastalou závadu a vše fotograficky zdokumentuje. Teprve na základě tohoto úkonu vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. O cenách se v Airsoft opravně bavíme otevřeně, proto si můžete být jisti, že se přesný odhad výsledné ceny zakázky dozvíte ještě před začátkem samotné opravy. Pro opravenou zbraň si můžete opět přijet osobně na pobočku ve Vyškově nebo vám ji na přání zašleme poštou. Vše poctivě balíme a každý balík necháváme pojistit, navíc spolupracujeme pouze s ověřenými dopravci, díky čemuž u nás nikdy nedošlo k žádné ztrátě.

Kolik u nás za servis airsoftových pistolí zaplatíte?

Za prvotní otevření zbraně a analýzu jejího stavu si účtujeme skvělých 179 Kč. Hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. V případě zasílání zbraně poštou zaplatíte 79 Kč za poštovné a balné u dopravců GLS a Zásilkovna, u České pošty potom 115 Kč (za platbu dobírkou si navíc připlatíte 49 Kč). Potřebujete-li zbraň zaslat do jiné země, naúčtujeme vám tuto službu individuálně. V neposlední řadě vám nabízíme přednostní vyřízení vaší zakázky za různě vysoké příplatky. Namísto klasických sedmi pracovních dní můžete mít svou pistoli opravenou již do tří dnů (+ 50 %), do druhého dne (+ 100 %) nebo rovnou do několika hodin (+ 300 %). Tak výhodná nabídka už opravdu stojí za zvážení!

Servis airsoftových pistolí ve Vyškově dostane i vaši zbraň do skvělé kondice!

Již devátým rokem provozuje vyškovská Airsoft opravna servis airsoftových pistolí a jiných zbraní, díky čemuž si stačila získat dlouhou řadu spokojených zákazníků, kteří oceňují širokou škálu i vysokou kvalitu nabízených služeb, ochotný individuální přístup ze strany personálu nebo perfektní ceny. Pokud vás tento článek zaujal a rádi byste se s našimi službami nebo ceníkem seznámili podrobněji, neváhejte a navštivte webové stránky airsoftopravna.cz, kde nás můžete rovnou kontaktovat prostřednictvím online poptávkového formuláře. Airsoft opravna je zde pro každého, proto se chopte své šance na kvalitní servis a ozvěte se nám ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *