Servis airsoftových zbraní se zárukou spokojenosti

Ať už hrajete airsoft spíše rekreačně nebo se tomuto sportu věnujete naplno jako pravý profesionál, jistě se čas od času nevyhnete návštěvě servisu a uložení své palné krásky do rukou zkušených techniků. Servis airsoftových zbraní ve Vyškově nabízí hráčům z celé České republiky prvotřídní služby zahrnující opravy, údržbu, upgrade nebo maskovací nástřiky, to vše za skvělé ceny a se zárukou spokojenosti. Chcete-li se o službách či ceníku Airsoft opravny dozvědět více, je tento krátký článek určen právě vám. Proto neváhejte a pokračujte ve čtení!servis airsoftových zbraní

Jaké služby vám náš servis airsoftových zbraní může nabídnout?

Opravy a renovace zbraní patří bezpochyby mezi nejčastější úkony prováděné v našich dílnách. Kromě odstraňování všelijakých technických závad provedeme vaší zbrani také klasickou údržbu – zbraň vyčistíme, promažeme, zkontrolujeme její funkčnost a opotřebení, popř. vyměníme poškozené díly. Náhradní díly nám přitom nemusíte za každých okolností sami dodávat, na naší pobočce jich máme slušnou zásobu a pokud snad některá součástka momentálně chybí, ihned ji doobjednáváme. Náš servis airsoftových zbraní se specializuje rovněž na vylepšovací úkony, díky nimž jsme schopni navýšit výkon vaší zbraně až o 65 %. Pokaždé přitom dbáme na současné prodloužení životnosti zbraně, jedině takový upgrade totiž zbrani podle nás skutečně prospěje. V neposlední řadě svým zákazníkům nabízíme také provedení profesionálního nástřiku, díky němuž vaše zbraň snadno splyne s okolím a vy tak budete moci zahodit nepraktického hejkala. Z široké nabídky našich služeb si zaručeně vyberete!

Snadná dostupnost služeb a férové jednání, i to je Airsoft opravna

Přejít ->

Vyplníte-li nezávazný poptávkový formulář na našich internetových stránkách, dozvíte se odhad potřebných úkonů při opravě i přibližný termín jejího dokončení. Zbraň nám můžete dodat osobně na vyškovskou pobočku nebo ji jednoduše odeslat poštou, ideálně v originálním obale a ve složeném stavu. Jeden z našich zkušených techniků ji po převzetí otevře, zkontroluje její stav a vše poctivě zdokumentuje. Teprve na základě této analýzy vzniká přesná finanční kalkulace, kterou obratem schvalujete. Budete tak mít dostatečný přehled o výsledné ceně celé zakázky, a to ještě před započetím samotné opravy. O ceně se u nás bavíme otevřeně, nemusíte se tudíž obávat, že by vás výsledné vyúčtování po dokončení opravy mohlo jakkoliv zaskočit. Průběh opravy a stav vaší zakázky navíc můžete sledovat v reálném čase na našem webu.

Opravená zbraň již v den zadání objednávky? Pro nás žádný problém!

Za prvotní otevření zbraně a analýzu jejího stavu si účtujeme pouhých 179 Kč, hodinová sazba technika potom činí 429 Kč, přičemž se počítá jako první započatá hodina a dále je účtována po 15-minutových blocích. Pokud se rozhodnete pro zasílání zbraně poštovní cestou, připlatíte si 79 Kč za poštovné a balné u GLS a Zásilkovny, u České pošty potom 115 Kč. Ke zvýšení vaší spokojenosti navíc mohou přispět nadstandardní služby, které svým zákazníkům nabízíme za různě vysoké příplatky. Vaši zakázku můžeme vyřídit přednostně a místo běžných sedmi pracovních dní ji dokončit již do třech dnů (+ 50 %), do druhého dne (+ 100 %) nebo rovnou do několika hodin (+ 300 %). Můžete si tedy udělat jednodenní výlet do našeho krásného moravského města, zbraň nám nechat na pobočce a za pár hodin si ji vyzvednout opravenou se vším všudy, včetně odzkoušení, změření a protokolu. Tomu říkáme pohodová nabídka!

Také vašeho miláčka dá servis airsoftových zbraní ve Vyškově do pořádku!

Za devět let své existence obsloužil servis airsoftových zbraní ve Vyškově tisíce spokojených zákazníků, kteří kromě široké nabídky a vysoké kvality služeb oceňují rovněž ochotný individuální přístup ze strany techniků, férové jednání za každých okolností i skvělé ceny. Na stránkách airsoftopravna.cz se můžete podrobněji seznámit se službami poskytovanými Airsoft opravnou a naleznete zde rovněž jednoduchý online formulář, pomocí něhož s námi lze navázat kontakt. Ozvěte se nám třeba ještě dnes – nebudete litovat!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *