Škorpion airsoft upgrade – vše, co vás zajímá

Náš dnešní článek je určen opravdovým fajnšmekrům. Chcete-li se odlišovat od široké masy airsoftových hráčů spoléhajících na klasiky mezi útočnými puškami typu M4 nebo AK47, ale zároveň od své zbraně očekáváte prvotřídní kvalitu bez kompromisu, pak je airsoftová maketa legendárního československého samopalu s označením “Škorpion” bezesporu správnou volbou. Ať již vlastníte tento model v moderním provedení nebo naopak jeho původní verzi ze šedesátých let, neměly by vaší pozornosti uniknout možnosti vylepšení tohoto kousku ani výhody s ním spojené. Pokračujte ve čtení a dozvíte se o Škorpion airsoft upgrade v rámci služeb vyškovské Airsoft opravny mnohem více.škorpion airsoft upgrade

Při upgradu dbáme na výkon i životnost, na to se spolehněte!

Ještě před samotným započetím vylepšovací procedury je potřeba se rozhodnout, jakým způsobem vůbec upgrade hodláte provést. Můžete se např. rozhodnout pro komplexní upgrade, kdy v rámci objemnější jednorázové investice dojde k výměně většiny vnitřních dílů takřka na jeden “zátah”. V opačném případě máte možnost zvolit tzv. postupný upgrade, kdy při každém otevření zbraně (např. při servisní údržbě) dochází k výměně alespoň některých nejslabších součástek. Jde tak bezesporu o variantu časově zdlouhavější, avšak pro řadu hráčů finančně přijatelnější. Ať už se rozhodnete svou palnou krásku zdokonalit jakýmkoliv způsobem, můžete se spolehnout, že v Airsoft opravně uděláme maximum pro vylepšení jejího výkonu i prodloužení její životnosti. Jedině takový upgrade totiž vaší zbrani ve výsledku skutečně prospěje a naopak ji neznehodnotí. Kvalitu před výkonem upřednostňujeme také v případě instalace vnitřních dílů, jichž máme na našem vyškovském skladu skutečně dostatečné množství.

Vzduchotechnika a pružina, stěžejní součástky Škorpion airsoft upgrade

Přejít ->

Zkušení technici v Airsoft opravně by Škorpion airsoft upgrade s největší pravděpodobností započali utěsněním všech základních součástek s nezanedbatelným vlivem na celkový výkon zbraně. Tato prvotní procedura se týká především vzduchotechniky, skládající se z válce, pístu, jejich hlav a trysky. Teprve po řádném utěsnění vnitřního mechanismu zbraně se můžeme pustit do upgradu jednotlivých dílů, např. pružiny jakožto základního výkonového komponentu udávajícího úsťovou rychlost zbraně. Jakýkoliv silnější instalovaný díl musí být za každých okolností uzpůsoben síle pružiny, přičemž tento vztah platí i naopak – příliš silná pružina může vašeho miláčka postupem času opotřebit a znehodnotit, silnější pružina naopak vyžaduje dostatečnou kvalitu a odolnost ostatních součástek. Také podotýkáme, že spíš než na investici do co nejdražší pružiny, je lepší se zaměřit na pravidelnou výměnu tohoto opotřebovávaného dílu, odhadem jednou za rok až dva.

Není vnitřního dílu, který bychom v Airsoft opravně nedokázali vylepšit

Ačkoliv je původní Škorpion znám svými drobnými rozměry, jako u každé airsoftové elektrické zbraně se i v případě tohoto kousku vyplatí nepodcenit instalaci kvalitní, přesné hlavně, ideálně vyrobené z nerezové oceli, namísto levného hliníku. Prvotřídní hlaveň v kombinaci s dražšími kvalitními kuličkami může drasticky vylepšit přesnost i maximální dostřel vaší zbraně. Škorpion airsoft upgrade se pravděpodobně nevyhne ani zdokonalení elektronického mechanismu zbraně, tedy motoru, akumulátoru a spínacích kontaktů. I zde ovšem myslete na kompatibilitu s ostatními díly – pořídíte-li svému Škorpionovi vysoce výkonný motorek spolu se silnější pružinou, budete nejspíš rovněž muset zainvestovat do kvalitnějších (nejlépe ocelových) převodových kol.

Škorpion airsoft upgrade si u nás můžete objednat také vy!

Airsoft tuningová procedura je po všech stránkách komplikovaná záležitost, kterou se pokaždé vyplatí konzultovat s odborníky na slovo vzatými. Takové můžete nalézt právě ve vyškovské Airsoft opravně. Naši technici vám ochotně poskytnou odpovědi na jakékoliv dotazy a rádi s vámi prodiskutují záležitosti týkající se Škorpion airsoft upgrade i řady jiných témat spojených s airsoftovým servisem. Navštivte webové stránky airsoftopravna.cz, kde se můžete blíže seznámit s veškerými službami poskytovanými Airsoft opravnou a rovnou nás zde kontaktujte prostřednictvím nezávazného poptávkového formuláře. Široká škála a vysoká kvalita nabízených služeb, vstřícný přístup ze strany personálu nebo skvělé ceny – tyto a mnohé další výhody můžete získat, svěříte-li svého Škorpiona do služeb Airsoft opravny. Učiňte tak třeba ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *