Upgrade airsoft odstřelovací pušky v praxi

Žádný profesionální airsoft tým se na bojovém poli neobejde bez šikovného a přesného snipera, který svým spoluhráčům dokáže z dálky pokrýt záda a soupeřům ze zákrytu naopak pořádně zavařit. Pokud jste i vy vlastníkem airsoft odstřelovací pušky a zajímá vás, co všechno obnáší její upgrade, jste na správné adrese. Přichystali jsme si pro vás stručný článek, v němž se dozvíte všechno podstatné.

upgrade, airsoft odstřelovací pušky

Airsoft odstřelovací pušky obecně

Airsoftové odstřelovačky se stejně jako ostatní airsoftové zbraně dělí do třech kategorií – mohou být manuální, plynové nebo automatické elektrické. Zbraně z poslední kategorie jsou oblíbeny nejčastěji, vyznačují se vysokou efektivitou i relativně snadnou uživatelskou údržbou. Kromě klasické pružiny a pístu, jakožto stěžejních stavebních jednotek, využívají elektrické zbraně také elektromotor napájený akumulátorem. Upgrade se u elektrických zbraní – airsoftové sniperky nevyjímaje – dá provést mnoha různými způsoby, které závisí zejména na vaší fantazii, preferencích i finančních možnostech. Při tuningu je nicméně nesmírně důležité mít na paměti několik podstatných skutečností.

Co takový upgrade airsoft zbraní obnáší?

Přejít ->

Obecně platí, že nejkvalitnější upgrade je ten, který zvýší výkon zbraně i její životnost. Můžete se rozhodnout vyměnit a zdokonalit celý vnitřek vaší airsoft odstřelovací pušky na jeden servisní zátah nebo naopak provádět upgrade s rozmyslem po jednotlivých krocích. V každém případě by však upgrade starších komponentů měl proběhnout po předchozí konzultaci s odborníkem, aby nové, silné součástky nevyřadily po pár použitích zbytek dílů úplně z provozu. Zapomeňte tedy na kdovíjak kvalitní upgrade, jste-li vlastníkem levné odstřelovačky čínské výroby, jejíž vnitřní součástky by námahu po provedení tuningu stěží vydržely. Upřednostňování výkonu před kvalitou se vám jednoduše nemusí vyplatit.

Co vše lze kvalitním tuningem ovlivnit?

Pro airsoft odstřelovací pušky je dále typické, že se dají jejich střelecké vlastnosti i po několikátém provedení upgrade procedury stále zlepšovat. Maximální dostřel a přesnost airsoftových odstřelovaček se dají tuningem vylepšit téměř vždy i když jsou tyto atributy závislé i na typu airsoftového střeliva – plastových kuličkách. Kvalitní upgrade však může pozitivně ovlivnit poruchovost či výdrž pušky, výkon jejího elektromotoru, hluk, kadenci a rychlost střelby aj.

Vaše odstřelovačka u nás bude v dobrých rukou

V textu jsme již zmínili, že profesionální upgrade odstřelovacích pušek nevyhnutelně obnáší konzultaci s odborníkem na slovo vzatým, který s vámi dokáže probrat tu nejvhodnější strategii pro upgrade vaší zbraně. V naší Airsoft opravně se mimo řadu jiných služeb specializujeme právě na upgrade a zdokonalování airsoftových zbraní, proto neváhejte a navštivte naše webové stránky airsoftopravna.cz, kde můžete nalézt mj. elektronický formulář pro nezávaznou objednávku našich servisních služeb. Pro naše techniky představují airsoft odstřelovací pušky i jejich upgrade denní chleba, proto s vámi ochotně dopodrobna proberou veškeré podmínky vaší případné zakázky a na všem podstatném se s vámi domluví. Ozvěte se nám ještě dnes!

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *