Upgrade airsoft zbraně od profesionálů

Myslíte-li to s airsoftem opravdu vážně a záleží-li vám tak na maximální kvalitě vaší zbraně, jistě se dřív nebo později začnete zabývat možnostmi zdokonalení a vylepšení své pistole, pušky či samopalu. Upgrade airsoft zbraní lze provést více způsoby, záleží v prvé řadě na vaší strategii, četnosti používání zbraně, trpělivosti i finančních možnostech. V každém případě však upgrade airsoft zbraně přenechejte profesionálům, kteří vám jsou schopni poskytnout bezchybný servis i podrobnou konzultaci vašeho postupu. V tomto článku se dočtete více o způsobech vylepšování airsoftových zbraní i o nástrahách, jimž při provádění upgradu pravděpodobně můžete čelit.

Nebát se investovat nebo ušetřit…?

Abyste se dokázali odrazit od značného množství variant a konfigurací na upgrade airsoft zbraně, musíte nejprve posoudit vlastní ekonomickou sílu, od které se volba příslušného typu upgradu následně bude odvíjet. Při levnější ekonomické variantě dojde k výměně pouze nezbytně nutných dílů, popř. instalaci levnějších dílů horší kvality. V případě častého používání zbraně by však dříve či později nejspíš stejně došlo k nutnosti zbraň rozdělat a opotřebené díly vyměnit – proto se obecně doporučuje investovat vyšší částku do kvalitnějšího, komplexního upgradu, jenž v optimálním případě navýší výkon zbraně, při současném zachování relativně dlouhé životnosti jednotlivých dílů.

Komplexní upgrade airsoft zbraně

Přejít ->

Obecně a jednoduše vzato, můžete se rozhodnout provést upgrade airsoft zbraně najednou nebo naopak po jednotlivých dílech. Komplexní upgrade, který využívá vhodné díly pro danou úroveň pružiny, představuje rozsáhlejší jednorázovou investici, určenou pro výrazné navýšení výkonu zbraně. Naprosto stěžejním požadavkem u tohoto typu tuningu je použití kvalitních a vzájemně přizpůsobených náhradních dílů. Rozhodně se vyvarujte upřednostňování výkonu před kvalitou – takový přístup by se vám nemusel vyplatit. Místo toho mějte na paměti, že každým vylepšením by mělo dojít ke zvýšení výkonu zbraně i její životnosti.

Postupný upgrade airsoft zbraně

V poslední době sečím dál častějším druhem vylepšení airsoftových zbraní stává tzv. postupný upgrade, v rámci něhož jsou vyměňovány nejslabší díly s každým otevřením zbraně, např. za účelem běžné údržby. Bezesporu jde o zdlouhavější proces, který však ve výsledku může zbrani prospět více než předchozí varianta, neboť postupně navyšuje životnost jejího vnitřního mechanismu a koneckonců i výkon zbraně.

Do čích rukou svou zbraň svěřit?

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost zdokonalení vaší palné krásky, nezapomeňte, že je důležité každý upgrade airsoft zbraně důkladně promyslet, aby měl ve výsledku skutečně pozitivní vliv na její životnost i výkon. Zejména z tohoto důvodu je vždy lepší svěřit zbraň zkušeným technikům, pro které je důsledná péče o airsoftové zbraně denním chlebem. Odborníci v Airsoftopravně jsou schopni navýšit výkon zbraně až o 65 % – k tomuto účelu využívají mj. těch nejkvalitnějších náhradních dílů, které zbraň nemohou znehodnotit. Neváhejte se s našimi službami seznámit přímo na webu Airsoftopravna.cz a v případě zájmu se s námi spojit telefonicky nebo pomocí internetového formuláře. Ochotně vám poskytneme cenné rady i veškeré odpovědi na vaše otázky, a domluvíme tak férové podmínky vaší potenciální zakázky.

Jsem jedním z šikovných servisních techniků airsoft opravny, provozuji e-shop s náhradními díly a zbraněmi a vyvíjím airsoftu upgrade doplňky a řešení. Pokud vám můžu pomoci, nebojte se mi napsat nebo zavolat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *